Veletrh JobChallenge 2015 v číslech

2000+ návštěvníků
89 vystavovatelů
21 přednášek
13 oborů

Veletrh s bohatou historií

2007

1. ročník JobChallenge

První rok v režii Masarykovy univerzity navštívilo téměř 1000 studentů a 30 firem.

2011

3 pořádající univerzity

Na organizaci veletrhu se nově podílejí také Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně.

2014

Rekordní účast a něco navíc

Veletrhu se zúčastnilo 3 000 studentů a 70 firem. Jeho součástí byly konference, konzultace CV, rozvojové přednášky a soutěže.

2016

Oslavy 10. výročí, konference Get Ready a Párty snů

Jubilejní ročník Veletrhu JobChallenge se ponese ve znamení oslav a překonávání rekordů. 

Co říkají účastníci předchozích ročníků?

„Z JobChallenge 2015 jsem odcházela nadmíru spokojená. Dozvěděla jsem se, jak správně napsat CV a jak se prezentovat na pohovoru. Líbila se mi brožura s informacemi o vystavujících firmách.“

Karolína Šimková
Pedagogická fakulta MU

„Od rána se u nás zastavilo zhruba 150 studentů, spousta z nich velice zajímavých a proaktivních. Informace o hodně zajímavých uchazečích předáváme našemu University Recruitment týmu, který bude s uchazeči pracovat.“

Martin Hasinec
Microsoft s.r.o.

„Veletrh byl skvěle zorganizován a péče jak o vystavovatele, tak o studenty byla výborná. Jako zástupci naší firmy jsme byli velmi spokojeni a z celé události nadšeni. Moc děkujeme.“

Aneta Holubová
Foxconn

Katalog vystavovatelů 2015/2016

Kdo stojí za Veletrhem JobChallenge

Veletrh JobChallenge pořádají 3 největší brněnské univerzity – Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně. Organizaci zaštit’ují pracovníci kariérních a poradenských center těchto univerzit.

Kariérní centrum Masarykovy univerzity

Kariérní centrum MU spolu s Poradenským centrem MU pořádá pravidelné školící semináře, kurzy, přednášky a individuální konzultace z oblasti kariérového a psychologického poradenství. Cílem aktivit je rozvoj kompetencí studentů a absolventů potřebných k hledání zaměstnání, vytváření kontaktů studentů s potenciálními zaměstnavateli, propojení univerzitní sféry se sférou pracovního trhu a usnadnění přechodu absolventů do praxe. Kariérní centrum MU slouží také jako kontaktní místo pro zaměstnavatele na Masarykově univerzitě.

Číst více

Poradenské centrum Mendelovy univerzity v Brně

Poradenské centrum je součástí Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně. Své služby nabízí uchazečům o studium, studentům, absolventům, zaměstnancům univerzity i veřejnosti. Orientuje se především na individuální a skupinové poradenství, poradenství kariérové a speciálně-pedagogické. Díky individuálnímu a skupinovému poradenství mohou klienti překonat osobní, rodinné, partnerské i studijní problémy, ale je možné se zaměřit též na kariérové poradenství.

Číst více

Institut celoživotního vzdělávání Vysokého učení technického v Brně

Institut celoživotního vzdělávání VUT v Brně připravuje studenty pro vstup na trh práce, mohou se zúčastnit interaktivních kurzů soft skills, kurzů přípravy na výběrové řízení nebo přijít na individuální kariérové konzultace. Poradenské centrum nabízí studentům pomoc v náročných životních situacích a při studijních obtížích. Podporuje studenty se specifickými nároky na studium.

Číst více