2016 - 10. ročník

Veletrh JobChallenge 2016 se ponese v duchu oslav, překvapení a překonávání dosavadních rekordů. Veletržní nabídka bude rozšířena o přípravnou akci Get Ready, rozšířený e-mailingový kurz, novou veletržní soutěž a řadu dalších překvapení. 

2015

Veletrhu předchází velkolepá kampaň, Konference JobChallenge a soutěž o atraktivní ceny. O účast na veletrhu projevuje zájem enormní počet zaměstnavatelů. V den akce přichází přes 2 000 účastníků, kteří mají možnost oslovit 89 zaměstnavatelů a zúčastnit se 21 přednášek doprovodného programu.

2014

Na 8. ročník veletrhu přichází 3 000 studentů a více než 70 zaměstnavatelů. Systém barevného rozlišení jednotlivých oborů je zdokonalen a doprovodný program obohacen o další přednášky, workshopy a chill-out zónu. Před veletrhem se konají 2 konference – jedna pro studenty MU, druhá pro studenty VUT v Brně a MENDELU. Studenti se na veletrh mohou předem připravovat díky příspěvkům na blogu JobChallenge.

2013

7. ročník veletrhu přináší celou řadu novinek. Více než 2 500 studentů a absolventů vysokých škol může hledat zaměstnavatele díky barevným identifikačním náramkům, které odlišují jednotlivé obory. Návštěvníci a zaměstnavatelé mohou navázat neformální kontakt ve veletržní kavárně. Poprvé se koná Konference JobChallenge, díky které mají studenti možnost zjistit, jak z veletrhu vytěžit maximum.

2012

Na veletrhu se poprvé představují neziskové organizace a studentské spolky. Hlavní program je doplněn o tematické workshopy věnující se rozvoji soft-skills a modelová assessment centra.

2011

Masarykova univerzita, Mendelova univerzita v Brně a Vysoké učení technické v Brně se spojují a veletrh organizují společně. Počet vystavovatelů i návštěvníků stoupá na více než dvojnásobek.

2007 - 2010

V roce 2007 se koná první ročník veletrhu JobChallenge. Účastní se ho přes 30 firem a 1 000 studentů. Masarykova univerzita je jediným pořadatelem veletrhu až do roku 2010.