Gebauer & Griller

STRO
TECH
SERV
Stáž

O nás

  • jsme rakouská firma s celosvětovou působností
  • na trhu působíme přes 75 let a zaměstnáváme 3 500 zaměstnanců
  • v ČR máme největší pobočku - výrobní závod Mikulov s 1700 zaměstnanci
  • specializujeme se na výrobu kabelových svazků pro automobilový a výtahový průmysl
  • mezi naše klienty patří prestižní značky jako např. BMW, Audi, Daimler, Otis, Schindler

Nabízíme

  • možnost získat zkušenost z mezinárodní společnosti, spolupráci na mezinárodní úrovni
  • možnost být u nastavování procesů napříč celým podnikem - prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • zajímavou práci v moderním závodě
  • možnost zjistit, jak v reálu fungují nástroje, jako např.: 5S, Išikawův diagram, metoda 5 x proč, FIFO aj.
  • benefity: Cafeteria, pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na jazykové kurzy a další

Požadujeme

  • nadšení pro práci ve výrobním podniku
  • problémy skutečně řešit, ne jen o nich mluvit
  • schopnost zachovat klid uprostřed dynamických změn
  • technické myšlení a schopnost zapojit "selský rozum"
  • ochotu dojíždět denně do Mikulova

Přijímací proces

  • podívejte se na naše stránky www.griller.cz do sekce Kariéra
  • prostudujte si popis pozice a požadavky k jejímu výkonu
  • pošlete nám Váš životopis - vložte jej přímo na našich stránkách, obdržíte potvrzovací email
  • pokud to bude vypadat slibně, zavoláme Vám a pozveme Vás na osobní pohovor
  • podle toho, o jakou jde pozici, můžete být testováni - to Vám ale sdělí recruiter už do telefonu

Doprovodné informace

www.griller.cz

www.chcidoGG.cz

Pozice pro absolventy

Engineering

Quality

Customer Service

Logistika

Finance

IT

Human Resources

Kontakt

Blanka Hlaváčová
B.Hlavacova@griller.at