Philip Morris ČR a.s.

IT
OBCH
TECH
MARK
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Philip Morris International je vedoucí mezinárodní tabákovou společností,prodávající šest z patnácti nejvýznamnějších tabákových značek na světě. PMI zaměstnává více než 80 tisíc zaměstnanců pocházejících z různých koutů světa. Vedle výroby a prodeje cigaret, včetně celosvětově nejprodávanější značky cigaret Marlboro, se PMI angažuje ve vývoji výrobků s potenciálem sníženého zdravotního rizika.

Staňte se součástí největší proměny v historii naší společnosti a buďte novým členem skutečně dynamického celosvětového týmu.

 

 

Nabízíme

Možnost uplatnění v oblastech marketingu, obchodu a distribuce i výroby činí Philip Morris ČR a.s. unikátní společností na našem trhu. Podařilo se nám již třetím rokem po sobě získat prestižní mezinárodní certifikaci Top Employer.

Naše stáže obvykle trvají 3 až 12 měsíců s možností prodloužení a jsou určeny studentům 3., 4. a 5. ročníku VŠ. Budete pracovat na konkrétním projektu za podpory vašeho nadřízeného a kolegů a máte tak možnost vyzkoušet si, zda kariéra s námi je pro vás to pravé


Doprovodné informace

Pro více informací navštivte naše webové stránky https://www.pmi.com/.

Pozice pro absolventy

http://pmicareers.jobs.cz/cs/volna-mista/

Nabízené programy

http://pmicareers.jobs.cz/cs/volna-mista/

Kontakt

Lucie Švandová
727902944
lucie.svandova@pmi.com

Philip Morris ČR a.s.
Karlovo náměstí 10
Praha , Česká republika