SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.

STRO
TECH
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

SMC Industrial Automation CZ s.r.o., globální lídr trhu v oblasti průmyslové automatizace.
Tradiční japonská strojírenská společnost založena roku 1959. Na vrchol ji přivedli inovativní produkty, efektivní řešení a nejvyšší kvalita výrobků a služeb.

V souhrnu nabízíme 700 000 produktů, které nachází své využití v automobilovém, potravinářském a elektrotechnickém průmyslu.

Společnost SMC je v České republice zastoupena 8 obchodními pobočkami a výrobním závodem ve Vyškově,který byl nominován jako centrální výrobní závod pro Evropu.

Nabízíme

Naše společnost podporuje mladé talenty. Snažíme se o aktivní spolupráci již s žáky ZŠ, pro které pořádáme vědomostní technické soutěže, studentům SŠ poskytujeme odborné praxe a podporujeme také spolupráci s VŠ formou možnosti vypracovat u nás bak. či dipl. práci.

Atraktivita SMC pro absolventy spočívá v tom, že jsme společnost, kde se mohou učit od těch nejlepších a to v nadnárodním měřítku. Japonský způsob řízení výroby je světovým vzorem úspěšných výrobních organizací, proto poskytujeme zaškolení přímo v Japonsku.

Požadujeme

Od uchazečů vyžadujeme chuť pracovat na sobě, aktivní přistup k práci a vzdělávání, schopnost uvažovat v širších souvislostech a otevřenost vůči multikulturním zvyklostem.

Přijímací proces

Přijímací proces má podobu behaviorálního pohovoru s personalistkou a vedoucím příslušného oddělení, do kterého se uchazeč hlásí. Součástí výběrového řízení bývá i krátký test technických znalostí, psychologický test a dotazník motivace daného uchazeče.

Výběrové řízení se skládá ze 2-3 kol.

Doprovodné informace

www.smc.cz

Jste-li studentem či absolventem strojírenského oboru, neváhejte nás kontaktovat pro případnou spolupráci. Rádi vám představíme naše možnosti.

 

Pozice pro absolventy

Engineering

Technologie

Konstrukce

Řízení kvality

Automatizace

Nabízené programy

Spolupráce při tvorbě diplomových prací

Stáže a praxe

Dny otevřených dveří

Kontakt

Personální oddělení
+420 733 676 229
personal@smc.cz

SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.
Cukrovarská 21
Vyškov , Česká republika