SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.

STRO
TECH
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

SMC Industrial Automation CZ, s.r.o. patří ke světové jedničce v oboru průmyslové automatizace. Zabýváme se výrobou a prodejem prvků pro automatická a řídící zařízení, výrobou a prodejem filtrů a filtračních zařízení.

V souhrnu nabízíme 630 000 produktů, které nachází své využití zejména v automobilovém, potravinářském a elektrotechnickém průmyslu, ve vědě a výzkum.

V České republice působíme od roku 1994. V Brně se nachází centrála a zákaznické oddělení, ve Vyškově pak výrobní závod, který byl mateřskou společností v Japonsku nominován jako centrální výrobní závod pro Evropu.

Nabízíme

Naše společnost podporuje mladé talenty. Snažíme se o aktivní spolupráci již s žáky ZŠ, pro které pořádáme vědomostní technické soutěže, studentům SŠ poskytujeme odborné praxe a podporujeme také spolupráci s VŠ formou možnosti vypracovat u nás bak. či dipl. práci.

Atraktivita SMC pro absolventy spočívá v tom, že jsme společnost, kde se mohou učit od těch nejlepších a to v nadnárodním měřítku. Japonský způsob řízení výroby je světovým vzorem úspěšných výrobních organizací, proto poskytujeme zaškolení přímo v Japonsku.

Požadujeme

Od uchazečů vyžadujeme chuť pracovat na sobě, aktivní přistup k práci a vzdělávání, schopnost uvažovat v širších souvislostech a otevřenost vůči multikulturním zvyklostem.

Přijímací proces

Přijímací proces má podobu behaviorálního pohovoru s personalistkou a vedoucím příslušného oddělení, do kterého se uchazeč hlásí. Součástí výběrového řízení bývá i krátký test technických znalostí, psychologický test a dotazník motivace daného uchazeče.

Výběrové řízení se skládá ze 2-3 kol.

Doprovodné informace

Jste-li studentem či absolventem strojírenského oboru, neváhejte nás kontaktovat pro případnou spolupráci. Rádi vám představíme naše možnosti.

Pozice pro absolventy

Engineering

Technologie

Konstrukce

Řízení kvality

Automatizace

Nabízené programy

Spolupráce při tvorbě diplomových prací

Stáže a praxe

Dny otevřených dveří

Kontakt

Personální oddělení
608 522 394
personal@smc.cz

SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.
Cukrovarská 21
Vyškov , Česká republika