Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.

STRO
TECH
Stáž
Zpět na profily vystavovatelů

O nás

Už více jak 145 let jsou naším světem flexibilní obaly. Již několik desetiletí jsme ve vedoucí pozici díky jedinečné rozmanitosti našich strojů a systémů pro výrobu a potisk obalů z fólií, umělohmotných tkanin i papíru – a to ve více než 140 zemích světa.

Chcete získat zkušenosti a praxi, které Vám jinde nenabídnou? Očekáváte výraznou podporu během zaškolení? Staňte se členem našeho týmu!

Nabízíme

Praxe a brigády

Stipendijní program

Možnost zpracování bakalářských a diplomových prací v oblastech výroby, konstrukce, technologie, nákupu, kvality, bezpečnostního inženýrství a financí

Exkurze

Skvělou příležitost k odstartování kariéry

Osobní a profesní rozvoj

Příspěvek na ubytování

Dále nabízíme motivační mzdové ohodnocení, každoroční valorizaci mzdy, roční odměny, hrazené jazykové a odborné vzdělávání, pružnou pracovní dobu, přátelskou firemní kulturu, společenské akce.

Požadujeme

Vzdělání primárně technického zaměření

Znalost německého nebo anglického jazyka

Pozitivní přístup, motivaci a kreativitu

Ochotu rozvíjet se

Týmovou práci

Přijímací proces

Přijímací řízení probíhají celoročně, více informací o nabízených pracovních pozicích a dalších možnostech spolupráce naleznete na www.wuh.cz v sekci Zaměstnání a kariéra.

Doprovodné informace

Zajímá Vás naše společnost a rádi byste se dozvěděli více? Přijďte se podívat na exkurzi do našeho moderního závodu v Prostějově. Bližší informace k exkurzím nalezenete na www.wuh.cz.

Pozice pro absolventy

3D konstruktér

Elektrokonstruktér

Technický nákupčí

Kontakt

Mgr. Eva Kurfürstová
www.wuh.cz
Eva.Kurfuerstova@wuh-group.com

Windmöller & Hölscher Prostějov k.s.