Váháte, jestli máte dorazit na JobChallenge? Přečtěte si 7 důvodů, proč se vám vyplatí na veletrh přijít a přesvědčete se, že na této akci nesmíte chybět. Pokud nechcete jít sami, domluvte se s kamarády a vyrazte vstříc své kariéře. Tento rok nejde jen o hledání nové práce, ale taky o zábavu a zážitky!

 

  • Vystavovatelé

Na veletržní ploše potkáte více než 120 zaměstnavatelů. Můžete tak snadno porovnat, jak se jednotlivé firmy prezentují, jaké benefity zaměstnancům nabízejí, jak u nich probíhají pohovory a podobně. Je to jedinečná šance zeptat se hned a přímo jejich zástupců na všechno, co vás zajímá. Jde o neformální setkání, nikoli rozhodující osobní pohovor. Využijte této příležitosti a ptejte se!

  • Osobní kontakt

Poznejte osobně zaměstnance i firemní stážisty. Můžete si s nimi popovídat o tom, jak to u nich ve firmě funguje, jaké mají zvyky a firemní kulturu. Tyto informace se z inzerátů a pohovorů nedozvíte. Představte si místo, kde byste chtěli pracovat – chcete pracovat v tričku, nebo mít celý den košili a kravatu? Chcete si s kolegy tykat, znát jejich koníčky, nebo jste spíše typ, který se nepotřebuje kamarádit? Odpovězte si na tyto otázky a pak pátrejte po firmě, která vaše představy splňuje.

  • Talk show

Letošní novinkou jsou Talk show! Pozvali jsme experty a úspěšné absolventy z Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity a VUT v Brně ze 13 firem. V moderované diskuzi se řečníků zeptáme, jak získali práci snů a co vše pro ni museli udělat. Za 25 minut vám řeknou vše o jejich práci, zkušenostech a fungování ve firmě. Dozvíte se i informace, které vám personalisté na stáncích jen tak neřeknou.

  • Chill-out zóny

Nejen veletržní tým, ale i některé společnosti pro vás připravili jedinečné chill-out zóny, kde si můžete odpočinout, dát si speciální kávu Challengino a občerstvení. Dostupná bude i WiFi zdarma takže můžete zkontrolovat Facebook, přidat si nové přátele a sdílet fotky z veletrhu. Chybět nebude ani zkrášlovací zóna, makety kanceláří od jednotlivých firem a soutěže na stáncích. O zábavu i odpočinek tak bude postaráno!

  • Poradenský HUB

Jste nervózní z osobního setkání s personalistou? Navštivte poradenský HUB na stánku č. 126! Poradci vám pomohou se sebeprezentací a poradí vám, jak s personalisty komunikovat a udělat dobrý dojem. Využít můžete také CV zónu, kde vám zdarma zkontrolují životopis.

  • Nové kontakty

Ať už hledáte práci, nebo si zatím jen rozšiřujete obzory, určitě se vám budou hodit nové kontakty, které získáte na veletrhu. Mějte s sebou vytisknuté CV a nebojte se jej zástupcům firem nabídnout. Můžou vás po veletrhu kontaktovat a pozvat vás na pohovor. Vyplatit se mohou i nové známosti z řad studentů a čerstvých absolventů. Přece jen nikdy nevíte, kdo bude jednou hledat schopné lidi do nových projektů a firem.

  • Zážitek na celý život

To nejdůležitější z celého veletrhu – zážitek. Přijďte a prožijte s námi veletržní den, který může ovlivnit vaši kariéru na celý život. Čekají na vás skvělé ceny, vymazlené chill-out zóny, specialisté z mnoha oborů, makety kanceláří jednotlivých firem, veletržní soutěž o hodnotné ceny a spoustu dalšího.

 

Nenechte si ujít 11. ročník Veletrhu JobChallenge a dorazte 22. listopadu na brněnské výstaviště do pavilonu A1. Budeme se na vás těšit!