Vážení vystavovatelé Veletrhu JobChallenge,

obracíme se na Vás ve velmi důležité záležitosti. K mnohým z Vás v minulosti dorazila výzva společnosti International Fairs Directory, abyste u ní aktualizovali údaje o své firmě – viz příklad níže

Dovolte, abychom Vás upozornili, že se nejedná o výzvu iniciovanou Veletrhem JobChallenge, ani jeho pořadateli. Společnost výzvy stále rozesílá, buďte proto obezřetní.

International Fairs Directory je uruguayskou společností, která ve své databázi eviduje různé veletrhy a jejich vystavující společnosti. Informace, které jsou součástí databáze, je ovšem možné volně vyhledat na webových stránkách daných veletrhů (včetně webové stránky www.jobch.cz).

Na základě těchto dostupných údajů Vás společnost zacílovala a kontaktovala se zpoplatněnou nabídkou. Vyplněním níže uvedeného formuláře a jeho odesláním na příslušnou adresu se zavazujete k úhradě částky, která činí v přepočtu zhruba 33 000 Kč za rok. Podmínky, ke kterým se případným podpisem zavážete, jsou na dokumentu popsány.

S International Fairs Directory můžete komunikovat, nicméně zdůrazňujeme, že Veletrh JobChallenge s ní žádným způsobem nespolupracuje. S podnikatelským záměrem dané společnosti nesouhlasíme a nepodporujeme jej. 

Kdybyste měli jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. 

Příloha: Příklad zaslaného dopisu od společnosti International Fairs Directory