Pokud se zaregistruje na Veletrh JobChallenge 2016 a nahraje do systému své CV, získáte od nás balíček personálních testů v hodnotě 650 Kč! Ty si může vyplnit přímo na veletrhu. O jaké testy se jedná a co se díky nim dozvíte?

 

Kde chci pracovat?

Doba trvání: 60 min

První sada personálních testů vám prozradí, jaké pracovní oblasti by vám měly vyhovovat.

Někdo potřebuje kreativní práci, další by se radši ukryl v archivu, kde ho nikdo nebude rušit. Někdo se chce věnovat vědě, další se nemůže dočkat, až začne s vlastní praxí.

A co vy? Jste na správné kariérní dráze, nebo máte pochybnosti? Je to, co chcete, skutečně tím pravým pro vás, nebo si jenom něco nalháváte?

 

Jaká role v týmu mi vyhovuje?

Doba trvání: 60 min

Ať už skončíte kdekoliv, s největší pravděpodobností budete pracovat v menším či větším týmu.

Zjistěte, jaká role pro vás bude v týmu přirozená! Bude lepší, když se pohrnete do role vedoucího týmu, když se přihlásíte o zpracování analýzy anebo budete radši tvořit technický support? Díky nám to zjistíte.

 

Co mě motivuje k práci?

Doba trvání: 30 min

Co je onou mýtickou manou, která vás nakopne k raketovému výkonu? Oceníte spíše finanční bonus, pochvalu, nebo je pro vás důležitější dobře fungující tým?

Každého motivuje něco jiného a my vám pomůžeme zjistit, čeho si nejvíc ceníte vy.

 

Jak budou testy probíhat?

Testy budou probíhat paralelně v průběhu celého dne. Budou začínat vždy v celou hodinu (testy o motivaci každou půlhodinu). 

Stačí, když přijdete do poradenské sekce (na stránku s informacemi vás nasměrují) a na místě si zarezervujete čas testu. V příslušnou hodinu dostanete dotazník, který si na místě vyplníte a společně s odborníky z KC MU ho vyhodnotíte.