Už jen pár dní a je to tady. Veletržní den! No jo, ale co na něm můžete všechno zažít? U kterých stánků se vám vyplatí zastavit? Jaký doprovodný program vás čeká? A poradí vám někdo, když nebudete vědět kudy kam? To víte, že ano. Už je to pro vás všechno nachystané – stačí, když dorazíte 20. listopadu do pavilonu A1 na brněnském výstavišti.

Pomyslné kariérní dveře se vám otevřenou na brněnském výstavišti už v 9:00. Přímo v pavilonu A1 můžete prozkoumat všechny své potenciální pracovní příležitosti, soutěžit o skvělé ceny a sbírat důležité kontakty. Abyste měli maximální pohodlí, máte k dispozici šatnu, kde si můžete odložit kabáty. Při vstupu ještě od nás dostanete skvělou plátěnku, kde najdete všechny materiály, které by se vám mohly hodit – JobMagazín a soutěžní kartičku veletržní soutěže.

Denní dávku kofeinu můžete rychle doplnit speciální kávou Challengino. Milovníci sladkého potěší své chuťové buňky v Cupcakekárně. Nejen veletržní tým, ale také vystavovatelé chtějí, abyste si Veletrh JobChallenge užili naplno. Proto pro vás připravili spoustu doprovodných aktivit, které můžete na jednotlivých stáncích zažít.

Technologie pro piloty a výrobu moderních ochranných pomůcek omrkněte na stánku společnosti Honeywell. U Equa bank mají přichystaný test osobnosti, tak ho vyzkoušejte a zjistěte o sobě něco víc. Pokud byste si chtěli odpočinout, tak doporučujeme maséry na stánku KPMG, kteří se postarají o vaše odreagování.

Po firmě vás provede generální partner SEACOMP a přitom se ani nebudete muset přesouvat – společnost si totiž prohlédnete díky 3D vizualizaci. Vyzkoušejte si i roli rosničky na stánku České televize, která vám ukáže, jaké to je hlásit předpověď počasí. Hry, soutěže a kvízy prozkoumejte na stáncích Dixons Carphone CoE, PwC Česká republika nebo Gebauer & Griller. A nezapomeňte omrknout 3D tiskárnu od Y Soft Corporation.


Místem, které nemůžete vynechat, je Poradenský HUB. Potkáte v něm naše kariérní konzultanty, kteří vám poradí, jak navázat první kontakt, zaujmout zaměstnavatele i jak poznat, že daná firma je pro vás ta pravá. Zkonzultují životopis a také řeknou, jak jej vylepšit a které důležité informace přidat. S poradci si můžete vyzkoušet přijímací pohovor nanečisto a získat tak cennou zpětnou vazbu. Jednoduše řečeno: Poradenský HUB je cvičiště, které vás připraví na prvotní kontakt se zaměstnavateli i na časté otázky personalistů.

Novinkou pro letošní rok je vylepšený doprovodný program, který se rozšířil i o workshopy. Pokud si chcete osvojit novou dovednost a doplnit životopis o důležité políčko, nesmíte na rozvojovém workshopu chybět. Mimo ně se těšte na každoroční TALK shows s vystavovateli. Abyste je měli blíž, nově jsou TALK shows přímo na veletržní ploše, takže je budete mít na očích.

Kdybyste hledali ještě jiný program, budete mít přístup na putovní výstavu Czech Industry Photo, která bude v prvním patře na galerii. Jde o osvětovou a edukační výstavu, která přiblíží výrobu, výzkum, vývoj, ale i kreativní průmysl. Na galerii budou také firemní chill-out zóny vybraných společností, třeba Valeo, České televize nebo Home Credit.

Ani 13. ročník veletrhu se neobejde bez oblíbené veletržní soutěže. Ta vás motivuje k oslovení společností. Letos můžete vyhrát Apple Watch Series 4, foťák Instax mini, JBL Bluetooth reproduktor, kosmetický balíček v hodnotě 3 000 Kč, let vrtulníkem a další super ceny.

Jestli vám z naší nabídky jde trochu hlava kolem nebo budete potřebovat na veletržní ploše pomoci, obraťte se na Buddyho. Ten bude všem návštěvníkům neustále k dispozici, poradí vám, kde najdete stánky jednotlivých firem, řekne vám potřebné informace nebo vás doprovodí k chill-out zónám.

Na veletrhu si nejen ujasníte, jaké máte možnosti do budoucna, ale také získáte kontakty na více než 130 zaměstnavatelů, kteří mají zájem právě o vás. Udělejte si čas a začněte krůček po krůčku pracovat na své kariéře.

Nenuďte se u inzerátů na internetu! Využijte výhody Veletrhu JobChallenge naplno už 20. 11.