Proto, abyste si i letos mohli online Veletrh JobChallenge užít naplno, potřebujete jen 2–3 věci: Počítač nebo jinou elektroniku a webové stránky www.jobch.cz. A samozřejmě připojení na internet, bez toho to letos bohužel nepůjde. 😊

Stánky vystavovatelů

Letos není potřeba hledat zaměstnavatele v plánku výstavní plochy, stačí když najdete logo společnosti na timeline v sekci Online stánky.  Ta už je nyní časově rozvržená tak, jak budou vystavovatelé ve veletržní den dostupní. Proto pozor! Ne každý zaměstnavatel bude k dispozici celý den od 9:00 do 17:00.

💡 Nejlepší je si timeline projít předem a poznamenat si, kdy se s různými vystavovateli můžete spojit. 

Online (hromadné) stánky

Na tento typ stánku se může přihlásit více studentů zároveň. Je tedy možné, že v rámci schůzky nebudete se společností komunikovat sami.

Jak můžete společnost na stánku navštívit?
Klikněte na logo v rámci timeline. ➡️ Dostanete se na profil společnosti. ➡️ Nyní klikněte na button Navštívit online stánek. ➡️ A je to!

Schůzky s vystavovateli probíhají na platformě MS Teams. Předem si nemusíte nic instalovat, schůzku můžete otevřít ve svém prohlížeči. Doporučujeme Google Chrome. Bohužel jiné prohlížeče občas odmítají spolupracovat.


V rámci online stánků můžete také hledat soutěžní hesla a zapojit se do veletržní soutěže o Apple Watch, voucher do Maximus Resort, kosmetický balíček v hodnotě  3 000 Kč, Smart watch a další překvapení. 

One-to-one (soukromé) stánky

Na tento typ stánku se může v jednu chvíli přihlásit pouze jeden účastník. Můžete tedy se zástupcem společnosti probrat své otázky mezi čtyřma očima.

Jak můžete společnost na stánku navštívit?
Klikněte na logo v rámci timeline. ➡️ Dostanete se na profil společnosti. ➡️ Nyní klikněte na button Potkat se s vystavovatelem one-to-one ➡️ A je to!

Schůzky s vystavovateli probíhají na platformě MS Teams. Předem si nemusíte nic instalovat, schůzku můžete otevřít ve svém prohlížeči. Doporučujeme Google Chrome. Bohužel jiné prohlížeče občas odmítají spolupracovat.


Při vstupu na one-to-one stánek se dostanete nejprve do Předsálí. Pokud vám nikdo nepovolí přístup do 15 minut, pravděpodobně je stánek momentálně obsazený. Zkuste mezitím navšívit jiné stánky a vrátit se za chvíli. 😊

Během rozhovoru s vystavovateli můžete využít videohovoru, hovoru bez zapnuté kamery nebo pouze chatu. Jaký způsob si vyberte je jen na vás. A nebojte se ptát na cokoliv, co vás napadne. Vystavovatelé budou online pro vás a těší na všechny vaše dotazy.


Před návštěvou online stánků doporučujeme zkontrolovat vaše internetové připojení, vzít si sluchátka a pokud chcete se zaměstnavateli komunikovat napřímo, tak si zkontrolovat kameru. 


Doprovodný program

Workshopy s firmami (19. 11.)

Jak se na workshop dostanete?
📧 Pomocí odkazu, kterým vám zašleme ve středu 18. 11. 2020 na e-mail. V den veletrhu pak pár minut předtím, než má workshop začít, na odkaz kliknete a přihlásíte se do schůzky.

Workshopy probíhají na platformě MS Teams. Předem si nemusíte nic instalovat, schůzku můžete otevřít ve svém prohlížeči. Doporučujeme Google Chrome. Jiné prohlížeče nemusí fungovat zcela správně.

TALK shows (19. 11.)

Jak se na TALK show dostanete?
📧 Pomocí odkazu, kterým vám zašleme ve středu 18. 11. 2020 na e-mail. V den veletrhu pak pár minut předtím, než má TALK show začít, na odkaz kliknete a přihlásíte se do schůzky.

TALK shows probíhají na platformě MS Teams. Předem si nemusíte nic instalovat, schůzku můžete otevřít ve svém prohlížeči. Doporučujeme Google Chrome. Jiné prohlížeče nemusí fungovat zcela správně.

⚠️ Pokud jste e-mail s přihlašovacím odkazem neobdrželi a na program jste se registrovali. Zašlete nám prosím co nejdříve zprávu na e-mail student@jobch.cz.

💡 Jestliže budete mít jakýkoliv problém se na workshopy či TALK shows přihlásit, přestože jste registrovaní a máte k dispozici odkaz – obraťte se prosím na INFO stánek.


Poradenský HUB

Konzultace CV, kariérní konzultace a cvičný stánek

📧 Na rezervovanou schůzku se dostanete pomocí odkazu, který jste po přihlášce na daný termín obdrželi na e-mail.

Rozvojové workshopy (18. 11.)

📧 Na workshopy v rámci Poradenského HUBu se dostanete pomocí odkazu, který vám 17. 11. zašleme na e-mail.

V den veletrhu pak pár minut předtím, než má workshop začít, na odkaz kliknete a přihlásíte se do schůzky.

Konzultace CV a kariérní konzultace – BEZ REGISTRACE PŘEDEM!

Ve středu 18. 11. můžete využít konzultací i v případě, že se nestihnete předem přihlásit na konkrétní termín. 

Na nerezervovanou schůzku se dostanete pomocí prokliku z webu v sekci Poradenský HUB


Pokud se vám na konzultaci nedaří připojit, je to pravděpodobně tím, že už je obsazená. Každý termín konzultace je přístupný jen jednomu člověku. Proto prosím vykoušejte jiný termín. 😊

Všechny tyto služby probíhají na platformě MS Teams. Předem si nemusíte nic instalovat, schůzku můžete otevřít ve svém prohlížeči. Doporučujeme Google Chrome. Jiné prohlížeče nemusí fungovat zcela správně.

⚠️ Pokud jste e-mail s přihlašovacím odkazem neobdrželi a na program jste se registrovali. Zašlete nám prosím co nejdříve zprávu na e-mail student@jobch.cz.