Občas na výstavní ploše potkáváme studenty, kteří by si rádi našli práci, nebo praxi, ale nevědí, jak zaujmout zaměstnavatele nebo správně napsat životopis. Abyste se nedostali do podobné situace, tak jsme si pro vás připravili online kurz. Díky němu se na veletrh lépe připravíte a oslnění zaměstnavatelů pro vás nebude tak těžké. 

Online kurz je bonusem pro všechny registrované studenty. Pokud chcete čerpat jeho výhody, tak se přihlaste na www.jobch.cz.


V kurzu najdete praktické ukázky správně a špatně napsaného životopisu a tipy, jak „rozjet“ a udržet komunikaci s personalisty.
Ujasníte si svou konkurenční výhodu i cíl. A navíc se můžete na konci kurzu zúčastnit soutěže o chytré hodinky Apple Watch a kosmetický balíček od společnosti Notino. Kurz je samozřejmě úplně zdarma.

Jak se přihlásit?

  1.       Registrujte se na www.jobch.cz. V administraci vstupte do sekce Projděte si online kurzem.
  2.       Pokud studujete Masarykovu univerzitu, tak vyplňte své UČO a primární heslo. Dále pokračujte krokem č. 6.
  3.       Pokud studujete MENDELU, VUT v Brně nebo jinou školu, tak klikněte na „založit účet“.
  4.       Registrujte se a vyplňte svůj osobní e-mail. Zvolte si takové heslo, které si budete pamatovat.
  5.       Na e-mail vám přijde vaše vlastní univerzitní číslo (UČO) a odkaz k potvrzení registrace. Klikněte na potvrzující odkaz a přihlaste se pomocí přiděleného UČA a hesla, které jste si zvolili.
  6.       Zobrazí se vám tato stránka. Klikněte na zelené tlačítko „Přihlásit se do kurzu” a poté ještě jednou na tlačítko “Vstoupit”.
  7.       Tradá – jste v online kurzu! Jakmile si projdete hlavní stranu, pokračujte 4 lekcemi vpravo. A nezapomeňte, že na konci kurzu se můžete zúčastnit soutěže o chytré hodinky Apple Watch a kosmetický balíček.

Aby vaše příprava na veletrh nebyla pouze teoretická, připravili jsme si pro vás u každé lekce krátký testík. Nemusíte se ale bát, je velmi jednoduchý a pouze ověřuje, jestli jste text správně pochopili. Navíc díky testům se můžete účastnit soutěže – ale nebudeme prozrazovat příliš mnoho. Všechno potřebné najdete v sekci Soutěž.

Nezapomeňte, že využívat kurz můžete až po registraci na veletrh. A to je k teorii všechno. Praxe vám začíná 21. listopadu na brněnském výstavišti, kde máte více než 120 pokusů k oslnění zaměstnavatelů a získání stáže nebo práce. Tak přijďte, budeme se těšit!