Veletrh JobChallenge se nezadržitelně blíží a s ním i spoustu výzev, aktivit a zábavy, které můžete na veletržní ploše 21. listopadu zažít. Zajímá vás, co všechno se bude v pavilonu A1 dít? Kde si můžete odpočinout, občerstvit se a nabrat nové síly, nebo se naopak vyřádit a zasoutěžit si? Tak neváhejte a čtěte dál!

Ideální je dorazit na veletrh už po deváté hodině, kdy se brány pavilonu A1 otevírají. Přesně v 10:00 vás bude čekat slavnostní zahájení a hlavně vybereme někoho z vás, kdo si odnese výhru za registrační soutěž – iPhone SE 32 GB od společnosti Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o. Vyhrát může každý z vás, kdo se registruje na veletržním webu a bude v den veletrhu v 10:00 u info stánku.


Stejně jako minulý rok budete mít k dispozici šatnu a spoustu občerstvení. Letos  na vás kromě již tradiční veletržní kávy Challengino od Kofi-Kofi a výborného zákusku od Cupcakekárny čeká celé patro plné chill-out zón, kde se můžete posílit a osvěžit. Také na stáncích vystavovatelů si můžete dát něco dobrého, třeba Exponex bude mít celý den otevřený nealko bar.


Nejen veletržní tým, ale také vystavovatelé chtějí, abyste si Veletrh JobChallenge užili naplno. Proto pro vás připravili spoustu doprovodných aktivit, které můžete na jednotlivých stáncích zažít. Řídíte rádi? Stavte se za společnostmi Valeo, kde vás čeká soutěž v parkování, nebo Hyundai, která vás nechá se vyřádit na trenažéru. Jestli si užíváte nejen vítr ve vlasech, ale taky motorkářská, či jiná, tetování, nechte si u společnosti Deloitte udělat air brush kérku.

Celý den budou v Sálu Brno probíhat TALK Shows se zaměstnavateli. Každá trvá 25 minut a je nabitá informacemi nejen od personalistů, ale i úspěšných absolventů VŠ. Harmonogram a možnost přihlášení naleznete zde.

Pokud vás realita pracovního trhu přemůže, utečte do té virtuální, třeba na stáncích České pojišťovny, McDermott nebo České spořitelny. Jestli budete mít chuť experimentovat nejen ve své kariéře, ale i v den veletrhu, určitě nezmeškejte experimenty s vakuem od firmy Edwards nebo prohlídku optických nástrojů od společnosti Meopta. V neposlední řadě se nezapomeňte zapojit do spousty hlavolamů, her a kvízů, které čekají na dalších stáncích jen na vás.

Stánek, který nemůžete vynechat, je Poradenský HUB. Potkáte se s našimi konzultanty, kteří vám poradí, jak na rozhovor s personalistou, jaké pozice by byly pro vás ty nejvhodnější nebo si vyzkoušíte pohovor „nanečisto“. Využijte také sousedící CV zónu a nechte si odborníky zkonzultovat životopis. Jestli vás zajímá, jak svou kariéru lépe budovat už při studiu, navštivte stánky pořadatelských univerzit přímo v HUBu, kde vám rádi představí svou nabídku.

Ani 12. ročník se neobejde bez veletržní soutěže. Ta vás motivuje k oslovení alespoň 5 společností. Od každého vystavovatele, kterého zaujmete, získáte nálepku. Tu potřebujete k vyplnění soutěžní kartičky. Až ji budete mít plnou, odevzdejte ji na INFO stánku a pak už jen čekejte na vyhlášení výsledků, které proběhne ve 14:15 na pódiu u INFO stánku. O co se hraje? Třeba o Instax, letenky v hodnotě 200 €, lístky na koncerty podle vlastního výběru v hodnotě 5 000 Kč, Apple Watch a spoustu dalšího.

Pokud budete chtít vystavovatele zaujmout nejen skvělým životopisem a vystupováním, ale i bezchybným vzhledem, stavte se do zóny líčení od společnosti Mary Kay. A pokud nevíte, co na sebe, můžete se inspirovat v našem článku.


Jestli vám z naší nabídky jde trochu hlava kolem, nebo budete potřebovat na veletržní ploše pomoci, obraťte se na Buddyho. Ten bude všem návštěvníkům neustále k dispozici, poradí vám, kde najdete stánky jednotlivých firem, a řekne vám potřebné informace. Přímo v pavilonu A1 můžete, stejně jako minulý rok, využít veletržní Wi-Fi, která bude pro všechny návštěvníky zdarma po celou dobu veletrhu (název: JOBCH2018, heslo: jobch2018).

Budeme se na vás těšit už tuto středu 21. listopadu od 9:00 do 16:30 v pavilonu A1 na brněnském výstavišti.