Veletrh JobChalennge, i když online, je především o setkávání. I na dálku se můžete od zástupců společností dozvědět spoustu informací, získat tipy na zajímavé pracovní nabídky nebo si domluvit spolupráci na závěrečné práci. Stačí se připojit 19. listopadu a v sekci Online stánky kliknout na ty společnosti, které vás zajímají. Nebo si klidně proklikat všechny, protože nikdy nevíte, čím vás mohou vystavovatelé překvapit. Každý z nich je tu pro vás a chce vás poznat, tak jim dejte šanci.

A seznámit se s vámi chtějí hlavně veletržní partneři. Ti si pro vás připravili i krátké pozvánky na své stánky. Tak se nechte zlákat. 


Leoš Dvořák
Valeo | Generální ředitel Valeo R&D Praha

Víte, jaké to je tvořit budoucnost mobility? Například automobilů ovládaných umělou inteligencí, která pomůže s plynulostí provozu, vyšší mírou bezpečnosti a nepřímo i se snížením emisí CO2? Já už jsem součástí, teď jste na řadě vy. Ochutnávku naší práce mají mí kolegové na online stánku Valeo. Rádi si s vámi popovídají a vysvětlí vše, co by vás zajímalo.

Aleš Procházka
SEACOMP s.r.o. | IT Developer

Software, který zvládne sklad o velikosti brněnského výstaviště za minimální pomoci lidské ruky? Láká vás představa, že v budoucnu by lidé mohli pracovat pouze jeden den v týdnu? Tak to nesmíte minout náš online stánek. Rádi vám řekneme víc o naší společnosti a také s vámi rádi probereme vaši kariéru u nás. A pokud se do práce ještě nehrnete, můžeme probrat možná témata vaší diplomové práce. Těšíme se na vás!

Martin Klacián
Skupina ČEZ | HR specialista pro nábor senior

Naskoč na palubu Skupiny ČEZ, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Nevíš jak se odrazit? Spoj se s námi!

Tomáš Karbula
Gebauer & Griller | Vedoucí oddělení stavby strojů

 V GG jsem dostal svou první práci po vysoké škole, kde nám profesoři říkali, že dělat v automobilovém průmyslu je výzva. Začal jsem jako konstruktér a dnes mám na starosti celý tým, který staví stroje pro výrobu kabelů do aut. Nemám rád nudu nebo rutinu a ani jedno v GG rozhodně nehrozí. Připojte se na náš online stánek a zjistěte víc!

Miroslava Sumková
AGEL a.s. | Členka představenstva společnosti AGEL

Hledáte budoucí zaměstnání a připadnete si jako na letišti, kdy stále nevíte, kam máte namířeno? V našich zdravotnických zařízeních přivítáme kolegy nejen z řad zdravotnického personálu. Práce u nás je skutečná, má obrovský smysl, zažijete reálné příběhy, je výzvou, ale především vrací do života. Přijťe se přesvědčit na náš online stánek a my Vám rádi ukážeme jednu z cest Vaší volby.