Od 23. 10. až do 15. 11. jste měli možnost zúčastnit se happeningové soutěže, kde jste si mohli vytočit svou kariérní budoucnost.

Náš veletržní tým jste potkávali na MU, MENDELU i VUT v Brně, mohli jste se vyfotit, sbírat lajky na Facebooku a soutěžit až do dnešního dne (20. 11., do 10:00).

Z každé zúčastněné univerzity vyhrávají 3 fotografie s největším počtem lajků (přesná pravidla soutěže naleznete v našem článku). Výherci si mohou ceny přebrat na Veletrhu práce pro studenty a absolventy VŠ JobChallenge, 22. 11. 2017 v 10:00, pavilon A1 na BVV u info stánku, kde proběhne slavnostní předání cen.

Výhry: 

  1. Voucher na 30 l sud piva od Starobrna, poukaz na konzumaci v kavárně Mezzanine v hodnotě 500 Kč, láhev s difuzérem od České pojišťovny, flash disk a blok od firmy ACO,  2x vstupenka do Eleven clubu, 2 vstupy na lekce do studia Body Revolution
  2. Sluchátka Creative Outlier Sports od firmy Adastra, tričko od Starobrna, poukaz na konzumaci v kavárně Mezzanine v hodnotě 200 Kč, power banka od České pojišťovny, 2x vstupenka do Eleven clubu, 2 vstupy na lekce do studia Body Revolution
  3. Power banka a další nezbytnosti od firmy ACO, tričko od Starobrna, flash disk od České pojišťovny, poukaz na konzumaci v kavárně Mezzanine v hodnotě 200 Kč, 2x vstupenka do Eleven clubu, 2 vstupy na lekce do studia Body Revolution

Ceny do soutěže věnovaly společnosti:

Výherci: 

Gratulujeme všem výhercům a děkujeme i všem ostatním, kteří se zúčastnili naší soutěže. Uvidíme se na veletrhu ve středu 22. 11. 2017!

Výherce prosíme o potvrzení, že se mohou dostavit na veletrh a přebrat si výhru, na e-mailu student@jobch.cz nebo přímo do soukromé zprávy na veletržním FB.