18. a 19. listopadu od 9:00 se můžete těšit na online Veletrh práce JobChallenge. Nemusíte nikam jezdit a stačí, když se připojíte z pohodlí domova! Veletrh proběhne přímo zde na webových stránkách jobch.cz. Těšit se můžete na virtuální stánky vystavovatelů, oblíbený Poradenský HUB (i když jenom na dálku) a budete se moci také zúčastnit některého ze zajímavých workshopů či TALK shows.

Co můžete na dvoudenním veletrhu všechno zažít?

18. 11. – Poradenský HUB a rozvojové online workshopy

 • Využijte příležitost spojit se online s kariérními poradci a konzultanty. V rámci služby Konzultace CV vám poradí, jak si můžete vylepšit svůj životopis. Nebo se přihlaste na Kariérní konzultace a proberte s nimi jakékoliv otázky, které ohledně svého uplatnění či profesního směřování máte.
 • Na online workshopu můžete zjistit, jak funguje LinkedIn a jak vám může pomoci při hledání vysněné práce. Správně sestavené pracovní portfolio může tvořit až 60% úspěchu při pracovním pohovoru!
 • Nebo si vyberete workshop o efektivním rozhodování či sebekoučování? V nich vám zkušení lektoři poradí, jak se správně namotivovat k lepším výsledkům ve všem, co děláte.
 • Nevíte si rady se zkratkami jako jsou DPP, DPČ a jaký je mezi nimi rozdíl? Toto a mnoho dalšího se dozvíte ve workshopu na téma pracovní právo. Už se nestane, že byste si nevěděli rady s různými druhy pracovních smluv!
 • Pro účast na některém z výše uvedených rozvojových workshopů se můžete přihlásit po registraci zde.

19. 11. – Veletržní den, virtuální stánky vystavovatelů, TALK shows a online workshopy s firmami

 • Program hlavního veletržního dne začíná už v 9:00! Rozhodně se vyplatí si přivstat a nevynechat návštěvu virtuálních stánků zajímavých vystavovatelů. Nejlepší je si dopředu naplánovat, které stánky chcete navštívit, abyste nic nepropásli. V tom vám pomůže časová linka, která vám ukáže, jací vystavovatelé jsou zrovna online. Na stáncích budou připraveni zástupci jednotlivých vystavovatelů a zodpoví vám všechny vaše dotazy.
 • Navíc pro vás budou připraveny TALK shows, ve kterých budou zodpovězeny vaše nejčastější dotazy na vystavovatele:
  • Firemní kultura – tykání nebo vykání ve firmě? A jaký je běžný firemní dress code?
  • Firemní benefity – čerstvé ovoce & káva zdarma nebo chill-out zóny?
  • Pracovní příležitosti – flexibilní pracovní doba u polovičních úvazků?
  • Pracovní pohovor – jak se odlišit od ostatních uchazečů?
 • Dále se můžete těšit na tematické online workshopy s některými vystavovateli. Například lektoři z firmy PwC si pro vás připravili workshop na téma Audit na vlastní kůži. S firmou Deloitte se naučíte, jak si určit priority během pracovního dne.
 • Pro účast na některém z výše uvedených online workshopů s firmami se můžete přihlásit po registraci.

Soutěžte o super ceny!

Novinky o Veletrhu můžete sledovat také na Instagramu. Tam také probíhá soutěž o merch všech tří pořadatelských univerzit, a to až do 15. 11. Stačí sledovat veletržní profil a kreativně odpovídat na otázky ve stories! Pokud se navíc zaregistrujete přímo zde na webových stránkách a nahrajete do svého profilu své CV, zapojíte se do registrační soutěže a můžete vyhrát Playstation 4 Slim od společnosti Honeywell. Soutěží se až do 19. listopadu, tak svou šanci nepropásněte!