Pro studenty máme skvělou zprávu: letos na výstavní ploše uvidíte ještě víc zaměstnavatelů než kdy dřív. O místo na veletrhu mělo zájem tolik firem, že jsme naplnili kapacitu už v polovině července.

Stejně jako minulý rok uvidíte na výstavní ploše 13 různých barev, které symbolizují 13 různých oborů. Díky tomuto značení se na veletrhu budete lépe orientovat.

U každého stánku uvidíte nálepky oborů, ve kterých firmy nabízejí pracovní uplatnění. Stejně budete označeni i vy. Vybrat si můžete celkem 3. Při výběru vám necháme volnou ruku – zkuste štěstí i u oborů, které nestudujete!

Na jaké firmy se můžete těšit?

Představí se vám zástupci z více než 90 společností.

Mezi nimi budou např. Komerční banka, a.s., Česká televize, Televizní studio Brno, KPMG Česká republika, s.r.o., Coca-Cola HBC, TE Connectivity a mnoho dalších!

Chtěli byste vědět, které firmy nabízí práci právě pro vás? V kompletním seznamu vystavovatelů si můžete firmy jednoduše vyfiltrovat podle oborů.

Získejte výhodu

Pokud nechcete čekat až do listopadu, můžete na firmy udělat dojem rovnou. Zaregistrujte se a nahrajte na web své CV.  Zástupci firem mají do archívu životopisů přístup a mohou vás sami oslovit a domluvit si s vámi schůzku přímo na veletrhu. Tak na nic nečekejte a získejte náskok před ostatními!