Vy máte talent. My máme práci. A na Veletrhu JobChallenge 2016 to dáme dohromady!

Abychom měli jasno, jakými talenty disponujete, uděláme si takový předběžný průzkum ve formě talentové soutěže. Pokud se do ní zapojíte, štědře vás odměníme.

Velkolepá talentová soutěž „Jaký je váš talent?“ začne v pondělí 17. 10. 2016 na VUT v Brně! Poté bude pokračovat na ostatních fakultách VUT v Brně, MENDELU i MU. 

 


Jak bude veletržní lov talentů probíhat? Co z něj budete mít?

Hledači talentů na vás budou čekat na fakultách. Nepřehlédnete je – na sobě budou mít fialová trička, v ruce záložky nebo letáčky a budou stát v blízkosti veletržního fotokoutku.

Ten je pro náš talentový průzkum zásadní! Hledači vás vyzvou, abyste na tabulku napsali svůj největší/nejzajímavější/nejvtipnější talent, se kterým vás náš fotograf vyfotí. 

Fotografie  dáme na facebookovou stránku Veletrhu JobChallenge a budeme čekat, který talent bude porotci (rozumějte: těmi, kdo si fotky budou prohlížet) oceněn nejvíce „To se mi líbí“ označeními. Z každé univerzity vyhrají tři nejtalentovanější z vás.  

A co můžete vyhrát?

- 30 litrové sudy piva,

- poukázky do kavárny Mezzanine a Centra tance,

- sportovní lekce v Body Revolution,

- lístky do klubu Eleven,

- poukázky na tisk závěrečných prací

- poukázky na laser game v Tron Laser Arena

- a spoustu plechovek Coca-Coly 

 

Pravidla talentové soutěže aneb Fair play musí být

Do soutěže se zapojíte, pokud:

- sami nebo s kamarády se vyfotíte se svým největším/nejzajímavějším/nejvtipnějším talentem;

- předáte svůj e-mail;

- označíte se na fotce zveřejněné na facebookové stránce Veletrhu JobChallenge;

-
 zaregistrujete se na webu Veletrhu JobChallenge.

 
Soutěž bude ukončena 7. 11. 2016 v 20:00. Tři talentovaní z každé univerzity, jejichž fotky budou mít nejvíce To se mi líbí“, vyhrávají.

Výherci budou vyhlášeni na Veletrhu JobChallenge 2016, který se uskuteční 9. 11. 2016, i na blogu a budou kontaktováni e-mailem. Výhry budou předány v 15:00 na veletrhu (ve Fait Gallery).

 

Ceny do soutěže věnovali...