Na Veletrhu JobChallenge se v jeden den můžete potkat s více než 120 zaměstnavateli napříč různými odvětvími. Některé společnosti, které se budou na veletržní ploše prezentovat, ale nejsou pouze vystavovateli, současně jsou také partnery veletrhu. Právě tyto firmy dodávají hodnotné ceny do soutěží, připravují pro vás zajímavý program na svých stáncích a jejich zástupci vystoupí v rámci Talk show se zaměstnavateli. Přečtěte si jejich pozvánky na veletrh a nechejte se zlákat k návštěvě na stánky partnerů Veletrhu JobChallenge 2017.


 VedralováJitka Vedralová, Komerční banka, a.s.


I když média vytváří o našem oboru iluzi opačnou, fakta mluví jasně: Bankovnictví je motor růstu ekonomiky - a my jsme lídrem v odvětví – Banka r. 2016 a TOP zaměstnavatel 2017. Přijď na náš stánek či Talk show a povíme Ti otevřeně, jak to u nás chodí. Poradíme Ti triky, díky kterým můžeš uspět u výběrka i odhalíme jaké kariérní a odborné možnosti růstu nabízíme. Budeme se na Tebe těšit na JobChallenge! ☺ Najdete je na stánku č. 124.


Jan Souček, Česká televize, Televizní studio Brno


Na Veletrhu JobChallenge navazujeme první kontakty, nabízíme aktuálně vypsané volné pozice, odpovídáme na dotazy studentů. Veletrh vnímám jako ideální místo pro taková setkání. Jistě, nabídku můžeme uveřejnit pouze na webu, ale není nad osobní setkání. Najdete je na stánku č. 125.

Michal Zámec, Notino (dříve Parfums.cz)

 

Jako ryze brněnská firma jsme to dotáhli na evropskou jedničku v on-line prodeji parfémů a kosmetiky. Jsem rád, že Tě můžu pozvat ke stánku Notino, kde máš jedinečnou možnost zeptat se mých kolegů na to, jak se u nás pracuje, o čem život v Notinu je a jak se i Ty můžeš stát součástí našeho týmu. Tak nezapomeň – stánek č. 34.


Ondřej Galuszka, Hyudai Motor Manufacturing Czech

Zařaď vyšší rychlost a nenech si ujet příležitost navštívit náš výstavní stánek na Veletrhu JobChallenge! Rally trenažér tě napumpuje adrenalinem a navíc si každou hodinu můžeš zasoutěžit o super ceny! Dozvíš se také informace o volných pozicích, koho hledáme a co nabízíme. Ať už jsi absolvent nebo zkušený odborník, navštiv stánek dynamické automobilky a rozjeď svou kariéru u nás! Najdete je na stánku č. 37.

Pavel Peka, Valeo

 

Všude pořád články o samořídících autech, viďte? A co kdyby vám to konečně někdo vysvětlil? Přivezeme ukázku veškerých senzorů, které se podílí na autonomní či senzoricky asistované jízdě. A co víc? Ukážeme Vám je na reálném autě! Přijďte se podívat, popovídat i zapojit zručnost i mozek v připravené soutěži! Najdete je na stánku č. 100.

Zuzka Troubilová, Kiwi.com

 

Hi, We’re excited to see you at our Kiwi.com zone! You don’t need a specific reason to pop over and visit us, so feel free to check out our place and enjoy our games or just chat with us about life, studies, your plans and ours too. Of course, if you’re after a business talk, we’re always ready! Najdete je na stánku č. 96.

Ondřej Štolba, Exponex s.r.o.


Pořád rosteme!
Exponex funguje jen sedm let a už o něm ví svět. Chceš být u zrodu projektů pro TOP zahraniční firmy? Zapoj se do našeho týmu a podílej se na realizaci expozic pro světové autosalony, veletrhy počítačových her a mnoho dalších. Přijď si pro informace na stánek 108!

Filip Ruml, ROBE lighting s.r.o.

 

Ahoj! Svým jménem bych Vás rád pozval na stánek společnosti Robe lighting, světového lídra světelné techniky, při Veletrhu JobChallenge. Už jako student Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně, mohu pracovat na pozici Specialisty aplikované optiky firmy, a díky studijnímu stipendiu, které mi Robe poskytuje, studium dokončuji. Stavte se za námi a zjistěte více. Filip Najdete je na stánku č. 110.

Marko Fábry, Blackboard Czech s.r.o.

 

Kafe && Tvrdá práce && MacBook && Guapo‘s && Pot a slzy. Božský kopeček @Lužánky Counter Strike. #1#6#25#26. Washington. Houpání na lustru. Tyto historky a další Vám řekneme na stánku 111. Zeptej se na jedno z těchto hesel, vyřiď finálního Bosse a máš u nás dárek.

Alžběta Axmann, CEMEX Services Group s.r.o.

 

CEMEX se letos poprvé představí na Veletrhu JobChallenge. Přijďte se seznámit s firmou, která v sobě spojuje příležitosti pro milovníky IT, financí i výroby – od těžby, po zpracování a přepravu cementu a betonu. Máme pro vás připravenou soutěž o cenu, kterou vám nikdo jiný nenabídne. :) Najdete je na stánku č. 109.

Václav Horák, Home Credit, a.s.


Chcete mít na trhu práce náskok před ostatními? Tak navštivte stánek Home Creditu. Seznámíte se s kolegyněmi z lidských zdrojů, poznáte náš program pro studenty vysokých škol a třeba vyhrajete nový iPhone! Těšíme se na vás na stánku 104 hned naproti vstupu.

Beáta Ďatková, Air Bank a.s.


„Ahoj, možná se to zdá neuvěřitelné, ale Air Bank mi dala příležitost pracovat při studiu jako stážista právního týmu a po dvou letech je ze mě plnohodnotný parťák.“ Najděte nás na JobChallenge a můžeme se pobavit i o vašich možnostech v Air Bank. Najdete je na stánku č. 106.

František Ráab, EmbedIT

Are you creative, but nobody listens? Are you responsible, but nobody trusts you to give you your own project? Are you ambitious to build your career in IT, but you haven´t had the opportunity? Just come to our EmbedIT stand and find out more. “Being part of EmbedIT means an opportunity for your personal growth and a great way how to meet great colleagues and best friends.” Najdete je na stánku č. 105.

Milena Synáčková, Česká telekomunikační infrastruktura a.s.


Aktuálně postavíme každý pracovní den v průměru 8 nových vysunutých DSLAMů. Jaké jsou naše další plány? Jedním z cílů je číslo 6 500. Kdy? Do roku 2022. A nebojte se – ani pak se rozhodně nezastavíme. Přidejte se k nám a buďte u toho, když zrychlujeme Česko! Rádi Vás uvidíme na JobChallenge v Brně. Najdete je na stánku č. 107.