Spustili jsme přihlašování na služby Poradenského HUBu! Pro jednodušší a přehlednější administraci – jak vaši, tak našich kariérních poradců – je možné se na Poradenský HUB (Kariérní konzultace, Konzultace CV a Cvičný stánek) přihlásit přes službu Microsoft Bookings. Níže najdete detailnější rozpis jednotlivých služeb a odkazy, které vás nasměrují na přihlašovací stránku – na ní si vyberete vyhovující čas a případně i konkrétního konzultanta, se kterým chcete vše probrat.

Služby Poradenského HUBu jsou pro všechny registrované zdarma.

Konzultace CV

Chcete si nechat zkonzultovat životopis nebo motivační dopis? Probrat s konzultantem co na nich vylepšit, jaké informace vynechat nebo jak vlastně k takovým dokumentům přistupuje personalista a co jej na CV a dopisu nejvíce zajímá? Pak se stačí přihlásit na konzultaci CV pod odkazem vpravo – po přesměrování si vyberete vhodný čas a případně i konzultanta (pokud nevíte, koho si zvolit, můžete nechat předvybranou možnost kdokoliv).

Pro konzultaci si připravte CV v elektronické podobě.

PŘIHLÁŠENÍ NA KONZULTACE CV

Kariérní konzultace

Máte otázky ohledně svého budoucího (současného) uplatnění – ať u v oboru, který studujete nebo mimo něj? Lámete si hlavu, jakým směrem se po dokončení studia vydat? Přemýšlíte, jaká pozice by pro vás byla nejvhodnější? Využijte kariérní konzultaci na dálku! Přihlaste se pod daným odkazem, vyberte si čas, který se vám hodí a případně i kariérního poradce (pokud nevíte, koho si zvolit, můžete nechat předvybranou možnost kdokoliv). 

PŘIHLÁŠENÍ NA KARIÉRNÍ KONZULTACE

Cvičný stánek

Chcete si vyzkoušet, jak se zaměstnavateli na online stáncích mluvit ještě před veletrhem? Jak se prezentovat personalistům? Nebo si nejste jistí, na co se zaměstnavatelů ptát či chcete zpětnou vazbu na svoje online vystupování? Přihlaste se na cvičný stánek. Přihlaste se pod daným odkazem, vyberte si čas, který se vám hodí a případně i kariérního poradce (pokud nevíte, koho si zvolit, můžete nechat předvybranou možnost kdokoliv). 

PŘIHLÁŠENÍ NA CVIČNÝ STÁNEK