Víte, že se na letošním online veletrhu můžete seznámit nejen s personalisty, ale také vysoce postavenými manažery? Zaměstnavatelé si pro vás připravili opravdu jedinečný program. Podívejte se, co vše můžete zažít ve čtvrtek 19. listopadu 2020.

 

Zjistěte, jak se vyvíjí a testují systémy pro auta bez řidičů

Veletrh JobChallenge je sice pracovní veletrh, ale co by to bylo bez sdílení inovací vystavovatelů a názorných ukázek, jak to v dané společnosti funguje? Přece právě díky nim můžete zaměstnavatele lépe poznat. Společnost Valeo vám v 11:00 a 15:00 poví více o autonomním testování aut. Valeo má také studentský projekt UFO, o kterém se můžete dozvědět více v 13:00.

Potkejte se s generálním ředitelem a zakladatelem

Získat kontakt na TOP management společnosti se nepovede jen tak každému. Vy ale máte jedinečnou příležitost! Připojte se v 13:00 na online stánek společnosti SEACOMP a poslechněte si motivační slova pana Bryši, který úspěšně vede tuto firmu. Po jeho vystoupení bude následně pokračovat představení stáží a možnosti spolupráce u závěrečných prací.

 

Potkejte 7 specialistů z různých oblastí – je libo daně, audit nebo business consulting?
Ano, na stánku EY to bude žít! Potkejte se třeba v 9:00 s manažerem Adamem Žáčkem a poslechněte si vše důležité o práci auditora.

 

Setkejte se s náměstkem ředitele VZP Tomášem Knížkem (úsek ICT)
Na stánku VZP v 10:00 vám poradí, co studovat, abyste se uplatnili i za 5 let v IT. Chcete vědět, jestli je IT ve veřejné správě atraktivní job? Připojte se včas!

 

Pohled na práci v bankovním sektoru, ekonomickou situaci a dva skvělé kvízy
Úskalí a výhody současné (nejen) ekonomické situace či život v kůži úspěšné ženy. To vše se dozvíte od 11:00 od Heleny z Raiffeisenbank.  Připojte se už v 10:45 a zúčastněte i kvízu!

 

Objevte kouzlo auditu a seznamte se s brněnskou kanceláří
Tomáš a Filip vám v 13:05 na stánku PwC prozradí, jak skvělá je práce auditora. A pokud vás to raději táhne k daňovému poradenství, můžete počkat i na pozdější přednášku.

 

Komentovaná virtuální prohlídka a kariérní příběhy absolventů
Osobní příběhy čerstvých absolventů a manažerů o jejich kariérním postupu v SAP Labs CZ startují už v 14:00. Virtuální prohlídku společnosti si užijete zase v 15:30.


Rozvoj, vzdělávání, kariéra a onboarding process... Toto na internetu nenajdete
Společnost DTSE CZ ví, že vás velmi zajímá možnost dalšího vzdělávání a kariérní postup. Proto vás ve 14:00 zve na svůj stánek, kde vám toto všechno řekne.

 

Práce projektového manažera – jak uspět a získat tuto pozici
Projektová manažerka Alexandra Kubková a její kolegyně vám v 14:30 na stánku Global IT odkryje svou kariérní cestu a poví, jak se stát projekťákem v IT firmě. 

 

Otázky u pohovoru a průběh výběrového řízení z pohledu studentky
Honeywell v 15:00 bude sdílet časté otázky, které pokládají na pohovoru a více přiblíží průběh výběrových řízení. Doplní je i studentka, která si jím opravdu prošla.

 

Co dělá etický hacker? A může být hacker vůbec etický? Zjistěte to
Axians redtoo s.r.o. si v 16:15 připravil jedinečný program o tom, co dělá etický hacker. Říkáte si, jestli může být hacker vůbec etický? Na to vám odpoví Martin Schmidt.Baví vás kvízy a soutěže?
Navštivte také stánky společností Generali Česká pojišťovna a.s., PwC Česká republika, s.r.o., Honeywell, Penny Market, s.r.o., Gooddata nebo Raiffeisenbank.


Další zajímavý program naleznete v profilech jednotlivých vystavovatelů. Doporučujeme si jej projít den před veletrhem, aby vám neunikly žádné zajímavé přednášky nebo virtuální prohlídky. Věříme, že si naplno užijete Veletrh práce JobChallenge! Startujeme 19. listopadu od 9:00.

Změna programu jednotlivých vystavovatelů vyhrazena.