Chystáte se na Veletrh JobChallenge, ale nemáte ponětí, co vás bude čekat? S naším průřezem veletržního dne vás nic nezaskočí!

Před příchodem na veletrh je dobré si ujasnit, co od něj čekáte. Chcete se pouze informovat o svých šancích na přijetí, nebo se chcete rovnou ucházet o místo? V obou případech se vyplatí připravit si otázky na zástupce firem, kteří vás zajímají.

Nezapomeňte si předem vytisknout životopis. Ten si můžete nechat zkontrolovat našimi konzultanty nebo ho rovnou předat zaměstnavatelům. Předem se také podívejte na seznam přednášek v doprovodném programu. Některé jsou kapacitně omezené a je třeba se na ně zaregistrovat.

Začínáme!

Při příchodu do Fait Gallery od organizátorek obdržíte veletržní tašku. Uvnitř naleznete ChallengeBook, který obsahuje seznam vystavovatelů, brožuru s doprovodným programem a plánek veletržní plochy.

Vzápětí se vás organizátorky zeptají, o jaké obory se zajímáte. Můžete si vybrat až 3 obory. Podle toho, jaké zvolíte, získáte různobarevné nálepky. Nalepte si je na viditelné místo protože ukazují, o jaké obory se zajímáte.

INFO stánek

Před samotným oslovováním zaměstnavatelů doporučujeme navštívit informační stánek. Tam si můžete vyzvednout soutěžní kartu, a pokud jste se zaregistrovali na webu www.jobch.cz, tak i poukázku na personální testy.

Na soutěžní kartičce naleznete celkem 5 úkolů. Pro zařazení do soutěže stačí splnit pouze 4 úkoly a soutěžní kartu vhodit do soutěžní nádoby na INFO stánku.

Poukázku na personální testy si mohou vyzvednout všichni registrovaní uživatelé. S ní pak stačí zajít do Uniferu (sídlí ve vedlejší budově, přímo naproti autobusovému nádraží), kde si můžete vyplnit až 3 personální testy.

Krájení dortu a vyhlášení happeningové soutěže

Krájení dortu si nemůžete nechat ujít! V 10:00 bude před INFO stánkem rozkrojíme dort k příležitosti 10. ročníku Veletrhu JobChallenge. I zde platí pravidlo kdo dřív přijde”.

Vítěze happeningové soutěže za všechny 3 univerzity vyhlásíme v 10:00 po rozkrojení dortu. Zároveň vyhlásíme i vítěze Phabletu Levono Phab. Můžete jej vyhrát i vy, pokud se registrujete u nás na webu.

Oslovení zástupců firem

Až budete mít zkontrolované CV, můžete se pustit do oslovování firem. V kterých oborech firma nabízí pracovní pozice, zjistíte jednoduše podle barevné nálepky, kterou bude mít vylepenou na stánku.

Nečekejte, až vás zástupci sami osloví. Buďte proaktivní, představte se a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Před rozloučením jim nezapomeňte nabídnout své CV.

Chill-out zóny a veletržní káva

Tento rok budete mít k dispozici dvě chill-out zóny. Vřele doporučujeme navštívit chill-out zónu firmy EmbedIT. Tam můžete relaxovat na sedacích pytlech, nechat si masérkou namasírovat záda či vyzkoušet autodráhu. Pokud chcete jen na chvíli vypnout, můžete využít také chill-out zónu JobChallenge.

Pro milovníky kávy máme skvělou zprávu. Další novinkou letošního ročníku je veletržní káva - Challengino! Challengino si můžete zakoupit přímo na veletržní ploše od kavárny RebelBean.

Vyhlášení veletržní soutěže

Celý den bude probíhat veletržní soutěž. Výherce této soutěže vyhlásíme v 15:00 na pódiu před INFO stánkem. Šanci na výhru si nenechte ujít a buďte přítomní u vyhlášení. Pokud výherce u vyhlašování nebude, bude místo něj vybrán náhradník.

 

To je k veletržnímu dni opravdu vše. Doufáme, že jsme vás dostatečně nalákali a těšíme se na vás 9. 11. od 9:00!