Cílem Veletrhu JobChallenge je, abyste se osobně poznali se zajímavými zaměstnavateli a odcházeli spokojení. Možná si říkáte, že byste si za vaši snahu oslovit vystavovatele zasloužili nějakou odměnu. To je přece jasné! Proto tu je veletržní soutěž. Hraje se v ní o skvělé ceny od veletržních vystavovatelů – třeba Instax mini, kosmetický balíček v hodnotě 3 000 Kč nebo Apple Watch Series 4. Stačí se zapojit, získat všech šest nálepek a jedna z těchto cen může být vaše.

Jaká jsou pravidla?

1. Hlavní podmínkou pro účast v soutěži je samozřejmě příchod na veletrh. Hned u vchodu získáte veletržní tašku se soutěžní kartičkou uvnitř. U vstupu si nechte nalepit oborové oválky pro lepší orientaci vaši i vystavovatelů a TRADÁ – máte nárok na první zelenou nálepku. Pokud ji nedostanete automaticky, neváhejte se obrátit na kohokoliv z organizátorského týmu. Stačí se porozhlédnout po ploše.

2. Teď už jste ve veletržním víru na výstavní ploše. Tady jsou stánky vystavovatelů rozdělené do tří bloků (A, B, C viz plán výstavní plochy) a v každém z nich získáte nálepku jiné barvy. Pro dodržení podmínek soutěže je důležité, abyste na své kartičce měli nálepky od společností z alespoň dvou různých bloků a startovací nálepku od vchodu. Ale pozor! Nálepky nezískáte tím, že se s pompou opřete o stánek a vyheknete: „Chci nálepku!“ Personalisty musíte zaujmout. Buďte aktivní a projevte zájem o společnost a její činnost. Na druhou stranu, když budete se svým výkonem spokojení, nebojte se si o nálepku slušně říct.

3. Návštěva stánku partnera veletržní soutěže se vám nově vyplatí! Od něj máte totiž šanci získat nálepky rovnou dvě, fialové barvy. Tím si můžete zaplnit dvě políčka najednou. Je tak jen na vás, zda pro pět nálepek oslovíte pět firem, nebo jednoho partnera a tři další vystavovatele, anebo dokonce jen dva partnery a jednu společnost k tomu... Game of stickers may begin!

4. Vyplněnou kartičku vhoďte do osudí! Kde ho najdete? Blízko pódia, infostánku a hlavního partnera veletrhu společnosti SEACOMP.  Před vhozením si zkontrolujte: Mám nalepenou zelenou nálepku od vchodu, mám nalepeno dalších 5 nálepek od vystavovatelů alespoň dvou barev.

5. Jména výherců, a zda i vy jste mezi nimi, se dozvíte ve dvou vlnách. První polovinu cen získají šťastlivci v 11:15 a další v 14:15 na pódiu u infostánku. Pokud neuslyšíte své jméno hned v prvním termínu, nezoufejte, můžete zvítězit i odpoledne. Stačí se ještě chvíli bavit na veletržní ploše a vyčkat do dalšího vyhlašování.

Jak bude kartička vypadat?



 
Účast ve veletržní soutěži se vám určitě vyplatí. Prohlédněte si ceny, o které budete letos soutěžit.
Tak co, kterou z nich byste chtěli vyhrát právě vy?