Tento rok slaví Veletrh JobChallenge kulatiny! Narozeninová oslava vypukne 9. 11. 2016. Všichni jste zváni. Přijďte se pobavit a udělejte první krok vstříc své kariéře. Čeká na vás 94 vystavovatelů a mnoho novinek!

První novinkou letošního roku je vylepšená veletržní soutěž.

Tento rok si budete moci vybrat z více druhů úkolů a nakombinovat si je dle libosti! Hledejte na veletržní ploše ukrytý symbol, oslňujte zástupce firem, prozkoumejte ChallengeBook nebo se pusťte do jiných, prozatím tajných, výzev. Po splnění potřebného počtu úkolů jednoduše vložíte svou soutěžní kartu do slosování a už jen čekáte, kdy vyhlásíme vítěze.

94 vystavujících firem

Těšit se můžete na rekordních 94 vystavujících firem. Mezi nimi najdete ŠKODA AUTO, a.s., Honeywell Technology Solutions Brno, Deloitte Advisory s.r.o., Kentico Software a mnoho dalších. Všechny firmy můžete najít v seznamu vystavovatelů.

Oslovíte firmy. A co dál?

Víme, že zabere mnoho času navštívit všechny společnosti, které vás zajímají. Posedět a připravit se na další část dne můžete ve vylepšené chill-out zóně. Pak, plní energie, můžete vyrazit na konzultaci CV nebo na doprovodný program. Tento rok na vás čekají zbrusu nové přednášky a neotřelá témata. Probereme, proč se vás personalista ptá na žlutého slona a co se za tím skrývá. Dále poradíme, jak se vypořádat se stresem nebo jak oslnit publikum při prezentaci.

Získej dáreček!

Co by to ale bylo za 10. narozeniny bez dárečků? Připravili jsme si pro vás speciální překvapení v podobě balíčku personálních testů v hodnotě 650 Kč. Ty obdrží každý registrovaný uživatel, který si na náš web nahraje svoje CV. Aby toho nebylo málo, tak se tím automaticky zapojí do soutěže o atraktivní ceny.

Předběhněte ostatní a registrujte se už teď!