Setkejte se osobně s více než 2 400 studenty a absolventy tří největších brněnských univerzit. Staňte se vystavovatelem na 11. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge a získejte kontakty na ty nejlepší z Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity a Vysokého učení technického v Brně.

Do 16. 6. (včetně) můžete získat stánky za zvýhodněnou cenu. Navíc si jejich pozici na výstavní ploše nově vyberete a rezervujete hned při objednání služeb.

                                      

Pokud se rozhodnete stát se partnerem veletrhu, budete pro návštěvníky výrazně viditelnejší získáte exkluzivní výstavní prostor, rozšířené promo služby a další výhody. Zarezervovat si můžete také talk show se zaměstnavatelem, případně si zajistit propagaci ve veletržním časopise JobMagazín, bude distribuován v nákladu 10 000 kusů na všech 3 univerzitách i na veletrhu samotném v období od října 2017 až do Veletrhu JobChallenge 2017. Dostane jej také každý návštěvník veletrhu samotného.

 

            Proč přijít na veletrh

 

Jak se přihlásit?

Přihlásíte přes webové stránky www.jobch.cz. Zaregistrujte se jako vystavovatel a ve své administraci v sekci Objednání služeb zvolte služby, které chcete využít. V této sekci si také zaregistrujte pozici na výstavní ploše a uzavřete objednávku.

   
   Veletrh proběhne
22. listopadu 2017 a uskuteční se v areálu Veletrhy Brno, Pavilon A, hala A1.

 

V případě jakýchkoli dotazů jsme tu pro vás.

Kontakt pro vystavovatele