Veletrh JobChallenge je skvělé místo pro všechny studenty a čerstvé absolventy. Ať už si hledáte práci, stáž, nebo se pouze chcete dozvědět, jak to na trhu práce chodí, určitě přijďte. Vítaní jsou prváci, páťáci, absolventi, prostě všichni!

               

Co si s sebou připravit?

Pokud hledáte práci, určitě si vytiskněte životopis v několika kopiích. Zde platí pravidlo raději více než méně, protože nikdy nevíte, kolik jich doopravdy budete potřebovat. Pozornost věnujte i svému oblečení, přece jenom si jdete hledat práci. Přichystejte si i otázky, které vás ohledně práce zajímají. Nebojte se projevit zájem a ptejte se na firemní benefity, přijímací řízení, možnosti kariérního růstu a další.

Tra-dá! Jsem na výstavišti

Jakmile přijdete do pavilonu A1, okamžitě dostanete do rukou zbrusu novou veletržní tašku. Naši asistenti se vás pak zeptají, o jaké obory se zajímáte a podle toho vám přidělí různobarevné nálepky. Ty si nalepte na viditelné místo, aby zaměstnavatelé věděli, o jaké odvětví se zajímáte. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, oslovte našeho buddyho, který vám se vším rád pomůže. Poznáte ho jednoduše podle fialového trička s nápisem „Jsem tvůj buddy“.

Stánky firem

Tento rok jsou pro vás připravené kromě klasických stánků firem i ty netradiční jako třeba repliky kanceláří od Kiwi.com. Firma Notino zase vsadila na vánoční tématiku, takže na jejím stánku najdete vánoční strom, chill-out zónu s fotbálkem a hru s hádáním ingrediencí v parfémech. Ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku, dostane od společnosti Notino hodnotný dáreček zpod stromečku. Speciální zónu bude mít i státní správa, kterou najdete na galerii nad veletržní plochou. Pokud jste fandové aut, tak si nenechte ujít technickou prohlídku od firmy Hyundai. Zajímají vás další firmy? Tak se podívejte na seznam vystavovatelů.

Talk show

O zábavu se postarají Talk show, ve kterých moderátor vyzpovídá zástupce 13 firem. Ve 25 minutách se dozvíte vše, co vám personalisté jen tak neprozradí, nebo se jich na to zdráháte zeptat. Můžete se těšit na témata týkající se firemní kultury a odhalení tajů profese našeho hosta. Samozřejmě bude prostor i pro vaše dotazy. Pokud si tuto zábavu nechcete nechat ujít, podívejte se na program.

Občerstvení, šatna a další nezbytnosti

Abyste na veletrhu mohli strávit co nejvíce času a nestrádali hlady, tak jsme zařídili více možností občerstvení. Svačinu i oběd si můžete dát v bufetu, jako dezert cupcake z Cupcakárny a k němu veletržní kávu Challengino od Kofi-Kofi. Vaše chuťové buňky budou vrnět blahem! Dalšími nezbytnostmi jsou šatna, chill-out zóna a Wi-Fi zdarma (stačí zadat heslo jobch2017). Pokud toužíte po dokonale upraveném zevnějšku, využijte zkrášlovací koutek od Mary Kay.

Vyhlášení soutěží

Momentálně se můžete zúčastnit 2 soutěží a to veletržní a registrační soutěže. Všechny informace o veletržní soutěži naleznete zde. Pokud se zaregistrujete na našem webu, automaticky se zařadíte do registrační soutěže o dva balíčky mezinárodních jízdenek v hodnotě 15 800 Kč od společnosti Student Agency. Pro získání ceny je potřeba být v den veletrhu v 10:00 u INFO stánku!

Vyhlášení a předání cen proběhne v těchto časech:

  •  10:00 happeningová soutěž a registrační soutěž
  •  11:00 veletržní soutěž část 1
  •  14:30 veletržní soutěž část 2

A co po veletrhu?

Nezapomínejte, že veletrhem to nekončí a je potřeba na kariéře dlouhodobě pracovat. Uložte si nové kontakty, budujte pevné vztahy a pracujte na sobě. Výsledky se určitě dostaví.

 

Přijďte ve středu 22. listopadu v 9 hodin na brněnské výstaviště a kráčejte vstříc své kariéře!