Rádi byste vlastnili třeba Instax, Apple Watch nebo dron? Anebo vás lákají spíš letenky nebo půjčení auta na víkend? Ať už si z vyjmenované nabídky vyberete cokoliv, tady máte návod, jak to vyhrát!

V první řadě se musíte zdarma registrovat na Veletrh JobChallenge a dorazit 21. 11. na brněnské výstaviště. Pak už vám stačí se zapojit do veletržní soutěže a dodržet její pravidla.

A jaké to jsou?

Při vstupu na veletržní plochu obdržíte tašku s různými materiály včetně veletržní kartičky. Tu neztraťte, bez ní nemůžete soutěžit. Vaším cílem je ji totiž zaplnit pěti nálepkami od pěti různých vystavovatelů.

Pro splnění soutěžních podmínek, ale musíte mít na paměti, že:

  1. Kartička musí obsahovat alespoň jednu nálepku fialové barvy, kterou získáte na stáncích partnerů veletržní soutěže.

  1. Kartička musí obsahovat další nálepky minimálně dvou barev – stánky vystavovatelů jsou rozděleny do tří bloků – modrá, žlutá a růžová. Musíte tedy získat nálepky alespoň dvou těchto barev.
  2. Vyplněnou kartičku musíte odevzdat u INFO stánku na veletržní ploše.
  3. Pak už jen čekejte na vyhlášení ve 14:15 a držte si pěsti!
  4. Se svým úspěchem se můžete pochlubit třeba FB nebo Instagramu s hashtagem #jobch2018. Wi-fi je pro všechny zdarma!

Jak může kartička vypadat? Třeba takto:Věřte, že se vám účast ve veletržní soutěži určitě vyplatí. Pokud ještě váháte, prohlédněte si některé z cen, o které budete letos soutěžit.
Tak co, kterou z nich byste chtěli vyhrát právě vy?Nevybrali jste si? Nevadí! Tady je seznam všech cen a jejich dárců do veletržní soutěže: