Panelová diskuze: Gender pay gap

Nerovnost platů mezi muži a ženami je aktuálním stavem na trhu práce. Proč se to děje a dá se tomu zabránit? O jak velké rozdíly se jedná a proč ženy dostávají za stejnou práci méně peněz? O tom budou diskutovat 3 řečníci z praxe, kteří ti přiblíží situaci v ČR a porovnají ji se sousedními státy a Evropou. Dozvíš se také, jestli pro tuto situaci můžeš něco udělat i ty.

Panelová diskuze se koná 9. listopadu od 15:00. Přihlášení na diskuzi je možné pouze pro studenty, kteří mají vytvořený profil na webu. V případě, že profil ještě nemáš, vytvoř si jej zdarma zde. Následně se ti zpřístupní tlačítko Registrovat.

Na jaké řečníky se můžete těšit?
Aneta Martinek, COO #Holkyzmarketingu
Aneta je COO & Co-Founder vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu. Komunita #HolkyzMarketingu patří podle Facebooku mezi nejaktivnější komunity v Evropě a kromě vzdělávání v marketingu se snaží měnit i český pracovní trh v rámci témat jako gender pay gap nebo flexibilita.

Ing. Martin Slaný, Ph.D.
Je hlavní ekonom investiční skupiny DRFG. Vystudoval národní hospodářství a finance na pražské Vysoké škole ekonomické v Praze, kde nadále přednáší mikro a makroekonomii. Specializuje se na trh práce a měnovou politiku. V minulosti působil mj. jako ekonomický poradce bývalého prezidenta České republiky.

Webináře a panelové diskuze

15:00 - 16:00

Řečníci