ACCA

EKON
HAND

O nás

ACCA je mezinárodní organizace sdružující odborníky z oblasti financí, auditu a účetnictví. ACCA otvírá svým studentům dveře k nejlepším a nejzajímavějším řídícím pozicím nejen v České republice, ale i v zahraničí. Zaměstnavatelé vyhledávají zaměstnance s kvalifikací ACCA, protože jejich znalosti garantují schopnost strategického myšlení i profesionální přístup s důrazem na etické hodnoty. ACCA zajišťuje svým členům přístup k celoživotnímu vzdělávání a propojuje je s profesionály z oboru.  

Nabízíme

ACCA nabízí studentům akreditovaných oborů VŠ zvýhodněnou registraci v rámci programu ACCA Accelerate. Tito studenti mohou rovněž získat výjimky z některých zkoušek a urychlit si tak cestu k členství v ACCA, což ocení i budoucí zaměstnavatelé. V průběhu studia mají k dispozici mnoho studijních materiálů a podkladů ve formě např. webinářů, online podpory či dalších přednášek.

 

Požadujeme

Nezáleží na předchozím akademickém vzdělání ani na věku, jen na odhodlání na sobě pracovat. ACCA student musí uspět ve 13 zkouškách, ve kterých prokáže, že teorii umí použít v praktických příkladech. Je třeba získat 3 roky relevantní praxe a osvojit si principy etiky v byznysu. Praxi je možné získat průběžně nebo až po dokončení všech zkoušek. Po splnění těchto 3 částí je možné se stát plnohodnotným členem ACCA.

Přijímací proces

Zaregistrovat se můžete již během studia na vysoké škole a to na www.accaglobal.com.