ACCA

EKON
HAND

O nás

ACCA je mezinárodní organizace, která sdružuje odborníky v různých oblastech financí a účetnictví. ACCA členové pracují ve finančním řízení, controllingu, auditu nebo poradenství u mezinárodních i českých společností. Úzce spolupracujeme s mnoha firmami, pro které je kvalifikace ACCA známkou širokých znalostí v oboru financí a předpokladem kariérního růstu. ACCA vám poskytne jasnou výhodu na pracovním trhu a dá vám šanci uspět v dnešním dynamickém světě. 

Nabízíme

ACCA kvalifikace vám umožní být špičkou v oboru a dobře rozumět financím v jakékoli firmě. Pokud studujete některý z akreditovaných oborů VŠ, můžete využít zvýhodněnou nabídku registrace v rámci programu ACCA Accelerate.  

 

Požadujeme

Nezáleží na předchozím akademickém vzdělání ani na věku, jen na odhodlání na sobě pracovat. ACCA student musí uspět ve 13 zkouškách, ve kterých prokáže, že teorii umí použít v praktických příkladech. Je třeba získat 3 roky relevantní praxe a osvojit si principy etiky v byznysu. Praxi je možné získat průběžně nebo až po dokončení všech zkoušek. Po splnění těchto 3 částí se stanete členem ACCA.

Přijímací proces

Zaregistrovat se můžete již během studia na vysoké škole a to na www.accaglobal.com. Pokud máte bakalářský titul, je možné získat v kvalifikaci ACCA výjimky.