IMI Precision Engineering

STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Globální skupina IMI poskytující technická řešení je světovým lídrem v oblasti přesného a pohybu tekutin v kritických aplikacích. S předními mezinárodními společnostmi ve více než 50 zemích pracujeme na zajištění inovativních technických řešení v souladu s globálními trendy, jako je čistá energie, energetická účinnost, zdravotnictví a rostoucí automatizace.

Přestože při výrobě i konstrukci využíváme nejmodernější stroje a vybavení, dobře víme, že jsou to především naši zaměstnanci, kteří nás posouvají dopředu. V současné době je nás více než 700 a stále rosteme. Naší ambicí je stát se nejvýznamnějším evropským zastoupením divize IMI Precision Engineering. Můžete být u toho, podívejte se na aktuálně vypsané pozice, nebo nám rovnou pošlete životopis na email.

Nabízíme

∙ praxe, stáže, brigády v různých oblastech

∙ stabilní práci ve firmě s dlouholetou historií na hlavní pracovní poměr

∙ nadstandartní platové ohodnocení

∙ mnoho firemních benefitů

∙ Family day, Dny otevřených dveří, Sportovní den, Vánoční večírek

∙ mladý přátelský kolektiv 

∙ IMI graduate program – příležitost pro absolventy v našich divizích v různých místech světa

∙ různé pozice vhodné i pro absolventy

∙ jazykové vzdělávání

∙ dotované závodní stravování

Požadujeme

∙ chuť pracovat a zlepšovat se 

∙ nadšení pro techniku a inovace

∙ znalost různých jazyků, naše Shared services centrum působí v 6 zemích

∙ profesionální přístup k práci

Přijímací proces

Výběrové řízení je pro každou pozici specifické, ale můžete si být jistí, že každý životopis pečlivě procházíme, vhodného kandidáta co nejrychleji kontaktujeme a domluvíme si vhodný termín prvního kola. V příjemné atmosféře si promluvíme o praxi, schopnostech, motivaci a očekávání kandidáta. V případě, že se shodneme podnikáme rychlé kroky, které vedou k nástupu na pozici.

Pozice pro absolventy

Design Engineer

SSC Clerk

Quality Engineer

Process Engineer

Nabízené programy

Nabízíme velmi prestižní Gaduate program, kde se absolvent vysoké školy může dostat na různé pobočky IMI v Evropě i zahraničí a vyzkoušet si různé pozice.