EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.

OBCH
STRO
TECH
ADMI
PART-TIME

O nás

Edscha Automotive Kamenice s.r.o., je strojírenskou výrobní společností s vlastním vývojem, konstrukcí, zkušebnou a výrobou. Jsme součástí globální společnosti Gestamp aktivní po celém světě. Věnujeme se inovacím, automatizacím a složitým technickým řešením, což nám napomáhá udržovat náskok oproti konkurenci. Disponujeme odbornými technickými znalostmi, na prvním místě je u nás zákazník. Hlavním výrobním programem je výroba dveřních zavěsů, pantů a poháněcích systémů pro automobilový průmysl.

V ČR máme dva závody v Kamenici nad Lipou a v Jindřichově Hradci.

Nabízíme

Zaměstnání u nadnárodní společnosti.

Spolupráci při bakalářských a diplomových pracech a pracovní nabídku převážně technických profesí - konstruktér, technik - oblast technologie, kvality, výroby a další.

Požadujeme

Vysokoškolské ev. středoškolské vzdělání technického směru, ideálně strojírenského, popř. elektrotechnického směru s velmi dobrou znalostí alespoň jednoho cizího jazyka ( AJ, NJ, Rj, Frj .. ).

Přijímací proces

Zájemci mohou posílat své životopisy v písemné i elektronické podobě. Vybraní uchazeči jsou pozváni na přijímací pohovor, který se koná za přítomnosti ředitele společnosti. Standardem je exkurze po vývojovém a konstrukčním pracovišti.