EY

IT
EKON
OBCH
PRAV
BANK
PART-TIME

O nás

Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Consulting, Forenzní služby nebo Strategie a transakce. Poradenské služby poskytujeme více než tisícovce českých i mezinárodních společností.

Nabízíme

  • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět
  • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech
  • Můžeš to s námi zkusit už při škole
  • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život
  • Podíváš se do světa
  • Vše potřebné tě naučíme
  • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací

Požadujeme

Hodil by se nám někdo jazykově dobře vybavený, (český/slovenský a anglický jazyk je „must-have“), kdo si rozumí s čísly stejně dobře jako s lidmi, ovládá počítač (MS Office) a ideálně má vysokoškolský titul. Předchozí pracovní či studijní zkušenosti jsou body navíc. Oceníme také spolehlivost, odvahu a nadšení. A taky zdravý selský rozum a ochotu se učit.

 

Přijímací proces

Nejprve si musíš vybrat, o jakou práci máš vlastně zájem. Poradenství v EY má sice řadu společných znaků, ale být Junior konzultantem v Auditu je přeci jenom jiné, než nastoupit třeba do Transakcí. Ujasnit si rozdíly můžeš na webu www.cestasey.cz, projdi si medailonky našich kolegů, přečti si popisy volných pozic, poslechni si naše podcasty, zeptej se nás přímo na některé z akcí pro studenty, napiš nám, zavolej nebo vyraz na workshop do Florentina. Pak jen vyplň formulář u dané pozice na webu, my si všechno projdeme a pozveme tě k výběrovému řízení. V prvním kole dělají všichni uchazeči online testy na logiku, verbální a numerické uvažování a prověřujeme i obecnou angličtinu. Druhé kolo se odlišuje v závislosti na oddělení. 

Doprovodné informace

Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku. Máme proježděnou republiku jako málokdo. V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Ve Florentinu zabíráme celá 4 patra. Přesně je to 1269, což je jen o trochu méně než studentů na Fakultě managementu VŠE nebo zaměstnanců Magistrátu hlavního města Prahy.

Pozice pro absolventy

Většina našich pozic je vhodná pro absolventy (více na www.cestasey.cz).

Nabízené programy

Pro studenty nabízíme pozice na part-time s možností přechodu na full time. Zvládneš tak skloubit práci, školu i osobní život. Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu. Ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády. Když ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce.