ESET Research Czech Republic s r.o.

IT

O nás

Začínali jsme v dřevních dobách antivirového průmyslu a postupem času jsme vyvinuli oceňované detekční technologie do podoby, kterou známe dnes. V současnosti se snažíme, aby si každý bez obav mohl užívat úžasné možnosti moderních technologií.

Naše bezpečnostní řešení dnes umožňují firmám a spotřebitelům ve více než 200 zemích plně využívat výhody digitálního světa.

Dnes firma vděčí za svůj úspěch více než 1400 zaměstnancům po celém světě-zviditelněn nárůst z 3 zaměstnanců v roce 1987 a 135 zaměstnanců v roce 2006. Téměř 700 z nich má sídlo na Slovensku, v hlavním sídle ESET.

Nabízíme

Malware Analyst,

Linux Programátor C ++,

macOS Developer,

Penetrační tester,

Security Consultant,

C++ Developer (Windows Applications),

Požadujeme

Hledáme týmového hráče s chutí učit nové věci, schopnost analyticky myslet a samostatně navrhnout dlouhodobé řešení. Očakávame reálne zkušenosti s jednolivým jazykem a technológií. Počítají se i soukromé projekty nebo akademické práce.

Přijímací proces

Přijímací proces je tvořen praktickou součástí, kde vám dáváme možnost předvést své znalosti v praxi a rozhovor, kde můžeme hovořit více o práci v ESETe a konkrétních pozicích. Naším cílem je najít vhodné kandidáty na otevřené pozice, ale zároveň otevřeně mluvit s kandidáty o jejich preferencích.

Pozice pro absolventy

Junior Malware Analyst,

Junior Linux Programátor C ++,

Junior macOS Developer,

C++ Developer (Windows Applications),