Bosch Česká Republika

IT
EKON
OBCH
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Bosch je globální značka. Naše výrobky a naše řešení se používají na všech kontinentech. Znamená to, že jsme schopni se přizpůsobit místním potřebám — bez toho, že bychom ztratili kontext, celkový obraz situace nebo problému. Buďte součástí naší mezinárodní sítě a využijte výhod rozmanitosti příležitostí, které nabízí celosvětový zaměstnavatel.

Nabízíme

Přes 130 let měníme svět technologií a služeb. Podporujeme inovace, které zlepšují kvalitu života a šetří zdroje. Povzbuzujeme naše pracovníky, aby byli sami sebou. Hledáme work-life balance, protože je zásadní pro spokojenost v práci. Naše aktivity jsou tak rozmanité, jako naše lokality.

Požadujeme

Důležité je pro nás ukončené vzdělání, výhodou pak zahraniční zkušenost. Rádi uvítáme lidi kreativní, se smyslem pro inovace, protože ty náš ženou kupředu. Komunikativní znalost AJ / NJ je také potřeba. A hlavně chuť pracovat na nejen zajímavých, ale i náročných projektech.

Přijímací proces

Výběrová řízení se liší pozici od pozice, ale můžete se těšit na první kontakt, osobní pohovor, případně i A/C nebo jinou zajímavou aktivitu.

Pozice pro absolventy

Hledáme mladé, talentované odborníky z oblasti strojírenství, elektro, IT i ekonomie. Ať už se jedná o konstruktéry, materiálové inženýry, kvalitáře, elektrotechniky, logistiky IT specialisty nebo ekonomy, každý si u nás své místo najde!

Nabízené programy

Junior Managers Program, který je určen pro čerstvé absolventy i juniorní uchazeče a má za cíl přinést novou krev do vedoucích pozic.

Graduate Specialist Program, zaměřený na čerstvé absolventy, které zajímá více kariéra specialisty, odborníka ve svém oboru.