Lidl Česká republika v.o.s

IT
EKON
OBCH
MARK
ADMI
PART-TIME

O nás

Jsme úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby jsme otevřeli více než 240 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti u nás pracuje více než 11 000 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

Nabízíme

Studenti mohou celoročně využít naši širokou nabídku brigád v prodejnách, skladu a administrativě. Resort nákupu nabízí možnost načerpat cenné pracovní zkušenosti v rámci pravidelných letních stáží na centrále. Ty nejlepší pak samozřejmě rádi oslovíme s nabídkou další spolupráce a možností nastartovat u nás svoji profesní dráhu. 😉

Absolventům VŠ s alespoň krátkou pracovní zkušeností nabízíme trainee programy v resortu nákupu, v prodeji a logistice.

👉🏻 Zajímá Vás oblast nákupu a umíte německy, jako když bičem mrská? Potom 12měsíční program trainee v resortu nákupu s parádní mzdou a školením v zahraničí je pro Vás tou správnou volbou!

👉🏻 Máte rádi výzvy a chcete v provozu nastartovat svoji manažerskou kariéru? Přihlaste se na 18měsíční program trainee prodej nebo trainee logistika!

 

 

Požadujeme

Hledáme šikovné a pozitivně naladěné studenty a absolventy, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a nastartovat svoji kariéru! 💪 👌

Přijímací proces

Vzhledem k tomu, že se snažíme pečlivě věnovat všem, kteří projeví zájem o práci u nás, může celé výběrové řízení – od okamžiku, kdy dostaneme životopis, až po podpis smlouvy – trvat čtrnáct dnů, u vyšších pozic i šest týdnů.

Vaše CV nejprve pročítají kolegové na personálním oddělení. Splňujete-li kritéria na danou pozici, personalisté Vás ještě telefonicky zkontaktují, aby zjistili, zda Vaše očekávání koresponduje s požadavky na pracovní místo.

Výběrové řízení je vždy minimálně jednokolové a setkáte se během něj se svým potenciálním přímým nadřízeným.

V rámci výběrového řízení se pro některé pozice koná i Assessment Centrum (AC). Typicky se týká pozic manažerů prodejen, regionálních manažerů, trainee a manažerských pozic na centrále a logistických centrech.

Doprovodné informace

Více informací hledejte na - kariera.lidl.cz

Těšíme se na Vás! 🙌

Pozice pro absolventy

👉🏻 manažer/ka prodejny

👉🏻 referent/ka v resortu nákupu

👉🏻 junior specialista/tka (IT, marketing, HR, logistika, finance atd.)

Nabízené programy

👉🏻 trainee logistika

👉🏻 trainee prodej

👉🏻 trainee v resortu nákupu

👉🏻 stáž v resortu nákupu