Lidl Česká republika v.o.s

IT
SERV
EKON
HR
OBCH
PART-TIME

O nás

Jsme úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy. Na český trh jsme vstoupili v roce 2003 a od té doby otevřeli více jak 235 prodejen, které zásobují čtyři logistická centra v Brandýse nad Labem, Cerhovicích, Měříně a Olomouci. V současnosti u nás pracuje více než 10 500 zaměstnanců v oblasti obchodu, nákupu, administrativy a expanze.

 

Nabízíme

Studentům v průběhu celého roku nabízíme brigády v prodejnách, ve skladu a v administrativě.

Velkým lákadlem je i každoroční letní stáž na oddělení nákupu. Stážisté se na 3 měsíce stávají součástí tohoto strategického úseku na centrále společnosti a mají možnost načerpat své první cenné pracovní zkušenosti. Ti nejšikovnější z nich po skončení stáže následně dostávají nabídku na další spolupráci.

Absolventům, kteří chtějí být neustále v pohybu a zajímá je provoz potravinářského řetězce, nabízíme 18měsíční program Trainee v oblasti provozu. Tento program otevíráme 4x ročně a je určen zejména čerstvým absolventům VŠ. Trainee se zaučí na všechny pozice v prodejně, seznámí se s procesy na logistickém centru a součástí je i odborná stáž v jednom z našich týmů na centrále. Trainee dostane služební vůz a mzdu 40 000 Kč.

Požadujeme

Hledáme šikovné a pozitivně naladěné studenty a absolventy, kteří s námi budou chtít navázat dlouhodobou spolupráci a nastartovat svoji kariéru!

Přijímací proces

Vzhledem k tomu, že se snažíme pečlivě věnovat všem, kteří projeví zájem o práci právě v Lidlu, může celé výběrové řízení – od okamžiku, kdy dostaneme Váš životopis, až po podpis smlouvy – trvat čtrnáct dnů, u vyšších pozic ale klidně i šest týdnů.

Doručené životopisy nejprve pročítají kolegyně na personálním oddělení. Potenciální nadřízení se pak ve druhém kroku rozhodují, koho budou chtít pozvat na pohovor. Výběrové řízení je vždy minimálně dvoukolové a setkáš se během něj jak se svým potenciálním přímým, tak s disciplinárním nadřízeným.

První kolo osobního pohovoru je „oťukávací“ a zajímáš nás během něj především Ty. Chceme se dozvědět něco o Tvých studijních úspěších a předešlých pracovních zkušenostech a také, proč máš o danou práci zájem. Samozřejmě Ti i my povíme pár slov k náplni práce.

Teprve u druhého kola jdeme více do hloubky, zejména pokud se hlásíš na nějaké specializované místo.
 

Pro některé pozice pořádáme ještě třetí kolo, a to formou Assessment Centra (AC). Typicky se týká pozic manažerů prodejen, regionálních manažerů, Trainee a manažerských pozic na centrále a logistických centrech.

Doprovodné informace

Více informací najdeš na našich kariérních stránkách - https://kariera.lidl.cz/cs/index.htm

 

Těšíme se na Tebe! 😉

Pozice pro absolventy

Rerefent/ka v oddělení nákupu

Junior nákupčí

Junior specialista/tka v nejrůznějších oborech (IT, marketing, HR, logistika, finance atd.)

Manažer/ka prodejny

Trainee v oblasti provozu