oncomed manufacturing a.s.

CHEM
STRO

O nás

Společnost oncomed manufacturing a. s. je dceřinou společností německé farmaceutické firmy medac GmbH. Od svého počátku, tedy od roku 2010, vyrábíme vysoce kvalitní cytostatické injekce pro léčbu onkologicky nemocných pacientů. Přestože naše historie není dlouhá, činnostmi navazujeme na mnohaletou tradici chemické a farmaceutické výroby v Brně. Vedle našich zaměstnanců jsou pro nás důležité rovněž potřeby a požadavky našich zákazníků, kterým poskytujeme služby a podporu  po celou dobu životního cyklu léčiva. Náš výrobní závod sídlí v areálu PharmaPark v Brně - Řečkovicích.

Nabízíme

Uplatnění u nás najdou zejména absolventi chemických, farmaceutických a strojních oborů. Uspěšní uchazeči se u nás budou dále odborně rozvíjet a nasbírají praktické zkušenosti z oboru farmaceutické výroby. Zaměstnance za jejich práci kromě fixní mzdy a kvartálních prémií odměňujeme benefity: flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, placené volno v den narozenin, stravenky, odborné a jazykové vzdělávání, u vybraných pozic možnost home office, částečné proplacení prvních 3 dnů nemocenské, vitamínové kůry, mimořádné zdravotní prohlídky,příspěvek na penzijní připojištění,firemní akce. 

Požadujeme

Od uchazečů požadujeme zejména zájem o oblast výroby léčivých přípravků a vlastní snahu se v tomto oboru dále odborně rozvíjet. Vaší výhodou bude jakákoli praktická zkušenost z provozu nebo laboratoří, získaná třeba i formou brigády při studiu. U většiny pozic je důležitá alespoň částečná znalost angličtiny, základní pojem o systému práce SVP/GMP, proaktivita, samostatnost, spolehlivost, vytrvalost a důslednost při dotahování úkolů, schopnost nezávislého myšlení.

Přijímací proces

Všechny aktuálně obsazované pozice najdete na našem webu www.oncomed.cz v sekci "Kariéra". Přijímací proces začíná vyhodnocením Vašeho profesního životopisu. V případě úspěchu jste pozváni do dvoukolového výběrového řízení, které podle typu pozice zahrnuje případové studie, odborné testy a ověření Vašich jazykových znalostí. Součástí 1.kola je vždy také osobní rozhovor.

Pozice pro absolventy

Absolventi VŠ příslušného odborného zaměření se u nás mohou zajímat zejména o následující pozice: analytik v analytické nebo mikrobiologické laboratoři, procesní technolog, strojní inženýr.