PwC Česká republika, s.r.o.

IT
EKON
PRAV
TECH
PART-TIME

O nás

V PwC usilujeme o vytváření důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové, právní a poradenské služby, jimiž podporujeme naše klienty při dosahování jejich cílů. PwC Česká republika je součástí celosvětové sítě firem s více než 233 tisíci lidí ve 157 zemích světa. V České republice budujeme s klienty důvěru již 28 let. V kancelářích v Praze, Brně a Ostravě je jim partnerem více než 1000 našich kolegů.

U nás dostaneš možnost nahlédnout pod pokličku toho, jak se dělá byznys ve velkých firmách. Pokud máš ambice a chuť učit se, pošli nám své CV a přidej se k nám.

Nabízíme

  • DOBROU PARTU - Naši zaměstnanci jsou opravdoví týmoví parťáci. Pracovní vztahy často přerůstají v dlouhodobé kamarádství. Takže tě nikdy nenechají ve štychu, poradí ti a pomohou v situacích, ve kterých se necítíš komfortně.
  • NEUSTÁLÝ ROZVOJ - Můžeš získat jak profesní kvalifikace a certifikáty, tak osobního kouče a příležitost rozvíjet i svou osobnost.
  • VLASTNÍ SMĚR - Vyzkoušíš si různé typy práce na odlišných klientech. Můžeš tak najít a začít se profilovat v oblasti, která tě nejvíc zajímá a baví.
  • ŠIROKOU ŠKÁLU BENEFITŮ - Staráme se, aby naši zaměstnanci měli široký, ale zároveň smysluplný výběr kvalitních benefitů.

Požadujeme

  • Znalost angličtiny a českého jazyka na výborné úrovni
  • Analytické myšlení
  • Komunikační a organizační schopnosti

Přijímací proces

Není se čeho obávat. Snažíme se, aby přijímací proces byl spíše hra než stres. Je to v podstatě takový den plný aktivit. Naši kandidáti projdou nejdříve assessment centrem, tedy vstupními testy, v kterých hodnotíme jazykové a numerické znalosti. Pak následují různé týmové aktivity a nakonec pohovor.

Pozice pro absolventy

V brněnské kanceláři máme kolegy, zabývající se finančním auditem, řízením IT rizik a daňovým poradenstvím. V průběhu roku hledáme nováčky do všech těchto týmů. Pozice sledujte na www.pwckariera.cz.