Raiffeisenbank a.s.

EKON
OBCH

O nás

Chceš nastartovat svou kariéru v nejlepší a klientsky nejpřívětivější bance 2016 v České republice?

Jsme součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank International AG, navazujeme na více než 140-ti letou tradici poskytování finančních služeb a poradenství fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům. Ve svém podnikání, aktivitách, rozvoji a inovacích jsme inspirováni klienty i zaměstnanci. Jsme světem příležitostí k realizaci a uplatnění nápadů, názorů a myšlenek v prostředí sdílených hodnot a touhy pracovat na sobě.

Nabízíme

Studentům a absolventům nabízíme:

Obchodní pozice na pobočkách – svou kariéru v bance můžete začít na pozici Bankéře. Poskytneme vám potřebnou podporu a vysoce odbornou přípravu, abyste s námi mohli dále profesně růst.

Telefonního bankéře - můžete získat odbornou praxi a nabýt zkušenosti i během studia jak na hlavní pracovní poměr nebo na DPČ.

Spolupráci při studiu - studentům umožňujeme získat formou brigády praktické zkušenosti na pobočkách, call centruch, hypotečních, firemních centrech a na centrále.

Požadujeme

Hledáme talentované studenty a absolventy, kteří mají chuť na sobě pracovat a dále se rozvíjet v bankovním sektoru a zároveň zapadnou do naší otevřené firemní kultury, která v sobě zahrnuje:

  • vstřícnost a iniciativu ve vztahu ke klientům
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • orientaci na výsledky
  • profesionální přístup
  • týmového ducha
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • otevřenost a upřímnost

Přijímací proces

Výběrové řízení je pro každou pozici jiné. Standardně probíhá formou Assessment Centra nebo osobního pohovoru. V rámci Assessment Centra vás čekají jak individuální, tak skupinové úkoly, během kterých si projdete situacemi běžnými na pozici, o níž se ucházíte. Po úspěšném absolvování prvního kola následuje závěrečný pohovor s manažerem.

Pozice pro absolventy

Absolventům nabízíme první opravdovou práci a to především na pozici Bankéř