Raiffeisenbank a.s.

SERV
EKON
OBCH
BANK
ADMI
PART-TIME

O nás

Nastartujte svou kariéru v klientsky nejpřívětivější bance v České republice!

Raiffeisenbank a.s. je silná a stabilní banka, která nestojí na byrokracii a excelových tabulkách, ale na lidském přístupu a otevřenosti. Na českém trhu působíme od roku 1993 a podle celkových aktiv jsme pátou největší bankou v ČR. Ve svém podnikání, aktivitách, rozvoji a inovacích jsme inspirováni klienty i zaměstnanci. Naší vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu a první seriózní alternativou pro náročné klienty tradičních bank. Raiffeisenbank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Spokojenost klientů je pro nás klíčovou mantrou ve všem, co jako banka děláme či nabízíme.

Proč k nám? Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. Přidejte se k nám a důvodů najdete ještě mnohem víc.

U nás je to o vás!

Nabízíme

Studentům a absolventům nabízíme:

Obchodní pozice na pobočkách – svou kariéru v bance můžete začít na pozici Bankéře. Poskytneme vám potřebnou podporu a vysoce odbornou přípravu, abyste s námi mohli dále profesně růst.

 

Spolupráci při studiu - studentům umožňujeme získat formou brigády praktické zkušenosti na pobočkách, call centruch, hypotečních, firemních centrech a na centrále.

Požadujeme

Hledáme talentované studenty a absolventy, kteří mají chuť na sobě pracovat a dále se rozvíjet v bankovním sektoru a zároveň zapadnou do naší otevřené firemní kultury, která v sobě zahrnuje:

  • vstřícnost a iniciativu ve vztahu ke klientům
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • orientaci na výsledky
  • profesionální přístup
  • týmového ducha
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • otevřenost a upřímnost

Přijímací proces

Výběrové řízení nejčastěji probíhá formou individuální schůzky s manažerem.

 

Pozice pro absolventy

Absolventům nabízíme první opravdovou práci a to především na pozici Bankéř.

Všechny aktuálně otevřené pozice naleznete na našich kariérních stránkách https://rb.jobs.cz/volne-pozice/