STUDENT AGENCY, k. s.

IT
SERV
EKON
TECH
ADMI
PART-TIME

O nás

Skupina STUDENT AGENCY působí na trhu více než 20 let v oblasti cestovního ruchu a dopravy. Dnes se zaměřujeme na široké portfolio služeb – patříme mezi nejvýznamnější autobusové a vlakové dopravce v České republice i na Slovensku, jsme předním prodejcem letenek a zájezdů a také největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí. Naší firemní filosofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny. Nastartujte svoji kariéru společně s námi!

 

Nabízíme

Patříme k nejznámějším značkám na českém trhu a máme ambice být přední uznávanou evropskou značkou přepravních a cestovních služeb. Staňte se součástí naší cesty!

  • Klasické benefity jako stravenky a systém cafeterie jsou u nás samozřejmostí.
  • Zajistíme vám odborná školení a jazykové kurzy.
  • Multisport karta pro všechny naše zaměstnance.
  • Získáte zaměstnanecké slevy na naše produkty (letenky, dovolená a mnoho dalšího).
  • Za společně odpracované roky vás odměníme dny volna navíc.
  • V průběhu roku si užijeme spoustu společných akcí jako jsou teambuildingy, sportovní akce nebo legendární vánoční večírek.

Požadujeme

Požadavky se díky široké nabídce pozic různí. Co mají všechny pozice v oblasti požadavků společného je zájem, energie a chuť na sobě pracovat. Ve všem ostatním vám rádi pomůžeme.

Jestli máte hlavu plnou nápadů, motivují vás výzvy a nezaleknete se prostředí velké společnosti, která jde neustále kupředu, čeká vás práce, která mění dopravu a cestování v zážitek. Hledáme týmové hráče, kteří mezi nás zapadnou a dokážou se vcítit do potřeb našich klientů. Jste to vy? Těšíme se na vás!

 

Přijímací proces

Jakmile objevíte pozici, která vás zaujala, pošlete nám svůj životopis. Kontaktují vás naši personalisté a pokud splňujete požadavky na pozici o kterou máte zájem, domluvíte si společné setkání. U některých pozic se můžete potkat i vícekrát. Následně proběhne vyhodnocení všech částí výběrového řízení a pokud si vzájemně padneme do oka, domluvíme se na vašem nástupu.

 

 

Pozice pro absolventy

Jako čerstvý absolvent se můžete přidat k našim týmům například v odděleních HR, IT, marketingu, autobusové nebo vlakové dopravy a v oblasti cestovního ruchu. Aktuální pozice najdete na: