Air Bank a.s.

IT
SERV
EKON
OBCH
BANK
PART-TIME

O nás

Jsme moderní banka 21. století. Fandíme bankovnictví po internetu i v mobilu. Stejně tak nás ale těší, když se lidé staví u nás na pobočce probrat věci nad šálkem kávy. Ano, vážně vaříme lidem kávu. Protože chceme, aby se u nás cítili dobře. Věříme tomu, že banka je služba jako každá jiná, takže by měla být přátelská, srozumitelná, přehledná a poctivá. Našim zákazníkům nasloucháme – víme, že jedině tak se můžeme zlepšovat. A díky tomuhle přístupu jsme pro spoustu lidí banka, kterou můžou mít rádi.

 

Nabízíme

Dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl.
Netradiční kanceláře v Brně a v Praze. Můžete tu pracovat se svým psem u nohou nebo s křečkem na rameni. Protože chceme, aby naši zaměstnanci byli v práci rádi.
Když na tom nebudete trvat, určitě nezamrznete na stejné pozici až do důchodu.
Pro hladovce máme stravenky, pro sportovce teambuildingové aktivity. Pro každého něco.
Nechceme, abyste byli v práci pořád. Dokonce Vás každý rok na 3 024 000 vteřin pošleme na dovolenou. A k tomu přihodíme 3 dny zdravotního volna.

Požadujeme

Chuť vrhnout se do toho po hlavě a posunout sebe i nás o něco dál.
Rozhled a nadhled. Diplom z ekonomie mít nemusíte – víme, že ten nikomu rozhled ani nadhled nezaručí.
Odvahu učit se novým věcem. A taky odvahu nové věci vymýšlet.
Radost z nových výzev a sílu dotahovat je do konce, spolehlivost, zodpovědnost a všechny tyhle věci. Vždyť to znáte.

Přijímací proces

Moc hezký! Protože jsme banka, která má ráda lidi, děláme přijímací pohovory co nejlidštější. Čekají Vás jen dvě klidná kola, budeme si hlavně povídat. A všem kandidátům odpovídáme do týdne, žádné nekonečné „my se Vám ozveme“. Z náboru neděláme vědu, chceme jenom v klidu zjistit, jestli si navzájem sedneme.