SAP Services s.r.o.

IT
EKON
HR
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

Společně s otevřením pobočky SAP v roce 1992 vzniklo i vývojové centrum v Brně, které zpočátku pomáhalo s lokalizací produktů. V současnosti se zde vyvíjí klíčové produkty společnosti SAP S/4HANA s aplikacemi FIORI pro řešení Simple Finance. Brněnská pobočka SAP se zařadila do sítě SAP Labs. K získání tohoto statusu je nutné splnit nejvyšší standardy v oblastech kvality, dovedností a IT a zásadním způsobem přispívat k vývoji klíčových produktů SAP. Rovněž zde vzniklo Inovační Centrum SAP Fiori, které vyvíjí nový uživatelský přístup (UX) pro software SAP. 

Nabízíme

Zaručeně budete denně využívat angličtinu. Seznámíte se s fungováním firemních procesů největší softwarové mezinárodní firmy s podnikovými aplikacemi a naučíte se nejen pracovat se softwarem SAP, ale budete i při jeho tvorbě.

Co je u nás samozřejmostí?

  • práce v příjemném mezinárodním kolektivu
  • mnoho firemních akcí a školení
  • výsledky Vaší práce mají široký (globální) dopad
  • 25 dní placené dovolené
  • plně hrazené stravenky s mnoha dalšími benefity

Požadujeme

Baví Tě vývoj softwaru a práce na zlepšování stávajících aplikací?

Chceš se podílet na vývoji softwaru SAP Fiori a na novém způsobu, jakým budou moci uživatelé pracovat s našimi produkty?

 

Pokud ano, pošli nám své CV www.sap.cz/careers-brno a přihlas se na pozici, o kterou stojíš!

Přijímací proces

Z příchozích CV vybereme vhodné profily, a abychom tě lépe poznali a ověřili tvé jazykové i další dovednosti, pozveme tě k osobnímu, nebo telefonickému pohovoru. Probereme spolu i více podrobně fungování naší firmy, a pokud se Tvoje i naše očekávání setkají, pak tě čeká druhé, technické a většinou i finální kolo s manažerem.

Pozice pro absolventy

Developer Associate