Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

IT
EKON
OBCH
PRAV
BANK
PART-TIME
HAND

O nás

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group patří k druhé největší pojišťovně na tuzemském trhu. Vznikly jsme roku 1991 jako první komerční pojišťovna.

Máme pobočky po celé ČR a hlavní kanceláře v Praze, Brně a v Ostravě a chceme, aby v nich byli ti správní lidé. Přidej se k nám a začni svou kariéru v Kooperativě i Ty!

Žijeme různé životy. My jsme tady od toho, abychom vás pojistili. Na to, co potřebujete, a tak, jak nejlépe to umíme.“

 

 

Nabízíme

Společnost Kooperativa nabízí stabilní profesní zázemí v nejúspěšnější pojišťovně roku. Pražští kolegové pracují v nejlepší kancelářské budově světa, pokud bys chtěl, i Ty tam můžeš pracovat a zapojit své síly. 

Nabízíme dobré finanční  i osobní ohodnocení a k tomu i celou řadu výhod (benefity, pojištění atd.) Při Tvém rozvoji Tě budeme podporovat a každého nováčka zaučíme naším rozvojovým systémem školení komunikačních a odborných dovedností.

 

 

 

Požadujeme

Aktivní a ochotné absolventy, co mají chuť něco dokázat, něčemu novému se naučit a být špičkou v oboru. 

Na vzdělání nám záleží, požadujeme proto středoškolské či vysokoškolské vzdělání, pokud stále studuješ, rádi Tě podpoříme. Pokud ti jdou jazyky, je to pro Tebe jen výhoda u nás, kterou můžeš uplatnit.

 

 

Přijímací proces

Přijímací proces se liší dle konkrétního pracovní pozice. Obecně při výběru uchazečů využíváme následující metody: osobní pohovory, setkání s managerem, assessment centra, případové studie a podobně.

Pozice pro absolventy

Pracovník klientského servisu
Vedoucí obchodního týmu
Pojišťovací poradce
Business Consultant
Analytik/čka informačních systému
Trenér prodeje
Telefonní specialista pro stávající klienty