Hyundai Motor Manufacturing Czech

IT
SERV
EKON
CHEM

O nás

Jsme první výrobní závod Hyundai v Evropě a patříme k těm nejmodernějším automobilkám. V České republice působíme více než 10 let a za tu dobu jsme hodně vyrostli. Za našimi úspěchy stojí především lidé, kteří nás svou pílí a maximálním úsilím posunují stále dál. Jen u nás zaměstnáváme téměř 3 400 zaměstnanců a dalších 7 000 pracuje u dodavatelských společností. Těší nás, že patříme k nejvýznamnějším společnostem v regionu. Ocenění Zaměstnavatel roku je důkazem, že to co děláme, děláme kvalitně.
Nastartujte a rozjeďte svou kariéru u nás! Staňte se naším hnacím motorem!

Nabízíme

  • Stabilní práci s možností kariérního růstu a profesního vzdělávání
  • Obvykle smlouvu na dobu neurčitou
  • 5x ročně vyplácíme bonusy, které Vám v součtu přidají více než 3 mzdy navíc
  • Volno? Kromě 4 týdnů postupně dostanete 5 dní dovolené navíc
  • Rádi byste rozvíjeli Anglický jazyk nebo se naučili Korejský? Kurzy jsou pro Vás připraveny
  • Řešíte složitou životní situaci?Využijte bezplatného poradenství našeho právního oddělení
  • Rádi sportujete? S našim sportovním klubem můžete jezdit na hory, sjíždět řeky nebo v zimě lyžovat

Požadujeme

Hledáme lidi, kterým je vlastní aktivní přístup, jsou vstřícní a nebojí se mluvit třeba i anglicky. Dle dané pozice se konkrétní požadavky liší, každopádně upřednostňujeme ty, kteří se nebojí a jsou sami sebou. Pomoci vám také může studium v zahraničí, pracovní zkušenosti, případně jiné aktivity v průběhu studia.

Přijímací proces

Při prvním kontaktu si telefonicky popovídáte s personalistou a při osobním setkání se poznáte s vedoucím daného oddělení. Chceme Vás dobře poznat proto se ptáme na konkrétní zkušenosti z vašeho života. S rozhodnutím neotálíme, úspěšní kandidáti mohou očekávat nabídku během několika dní.

Přidáte se k nám?

http://www.kariera-hyundai.cz/

Pozice pro absolventy

Naše firma hledá absolventy na všechna oddělení, stejně jako lidi, kteří již mají něco za sebou. Napříč všemi odděleními máme nastaveny procesy tak, aby se člověk adaptoval, postupně učil a rozvíjel.