Philip Morris ČR a.s.

IT
EKON
OBCH
TECH
MARK
PART-TIME

O nás

Philip Morris International je vedoucí mezinárodní tabákovou společností, prodávající šest z patnácti nejvýznamnějších tabákových značek na světě. PMI zaměstnává více než 60 tisíc zaměstnanců pocházejících z různých koutů světa. Vedle výroby a prodeje cigaret, včetně celosvětově nejprodávanější značky cigaret Marlboro, se PMI angažuje ve vývoji výrobků s potenciálem sníženého zdravotního rizika.

Staňte se součástí největší proměny v historii naší společnosti a buďte novým členem skutečně dynamického celosvětového týmu.

 

 

 

Nabízíme

Možnost uplatnění v oblastech marketingu, obchodu a distribuce i výroby činí Philip Morris ČR a.s. unikátní společností na našem trhu. Podařilo se nám již třetím rokem po sobě získat prestižní mezinárodní certifikaci Top Employer.

Naše stáže obvykle trvají 3 až 12 měsíců s možností prodloužení a jsou určeny studentům 3., 4. a 5. ročníku VŠ. Budete pracovat na konkrétním projektu za podpory vašeho nadřízeného a kolegů a máte tak možnost vyzkoušet si, zda kariéra s námi je pro vás to pravé.


Požadujeme

Studuješ 3, 4. nebo 5. ročník vysoké školy nebo jsi jejím čerstvým absolventem, zvládáš komunikaci v anglickém jazyce na pokročilé úrovni, ovládáš uživatelsky Excel a PowerPoint (MS Office)? Máš možnost věnovat práci při škole alespoň 20 hodin týdně? Rád a rychle se učíš?

Pokud máš týmového ducha, dobré komunikační schopnosti i nadšení pro práci, pak na nic nečekej a zašli nám svůj životopis.

 

Přijímací proces

Přihlaste se do výběrového řízení zasláním CV.

Pokud projdete prvním výběrem, zástupce HR vás bude telefonicky kontaktovat a projde s Vámi detaily pozice, Vaše očekávání, schopnosti, zkušenosti a další informace.

Pokud jste vhodným kandidátem a splňujete veškeré požadavky na danou pozici, budete pozváni na assessment centrum nebo individuální osobní pohovor.


ČEKÁME NA VÁS!

Pozice pro absolventy

http://pmicareers.jobs.cz/cs/volna-mista/