Česká spořitelna, a. s.

IT
SERV
EKON
OBCH
BANK
PART-TIME
HAND

O nás

Jsme moderní banka, která je hrdá na svou téměř dvou set letou tradici. Vždy nám záleželo na prosperitě této země, vždy jsme aktivně učili lidi hospodařit. Nikdy jsme se nebáli investovat do projektů, kterým jsme věřili. Otevřeno u nás mají samozřejmě i studenti - ostatně, mnoho našich kolegů, kteří dnes určují trendy českého bankovnictví, jsou čerstvými absolventy. 

Nabízíme

Česká spořitelna je velká banka, která svým zaměstnancům dává velké možnosti. Staňte se součástí našeho velkého týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Požadujeme

Hledáme studenty a absolventy s chutí do práce, kteří se řídí heslem: “Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody“. Velmi důležitá je pro nás touha na sobě pracovat a chuť učit se novým věcem. Od uchazečů očekáváme, že budou mít alespoň maturitu. Vysoké pracovní nasazení je vždy výhodou.

Přijímací proces

Přijímací proces se liší dle specifik konkrétního pracovního místa. Obecně při výběru uchazečů využíváme osobní pohovory a assessment centra.

Pozice pro absolventy

Osobní bankéř

Java developer

Junior analytik

Junior relationship manager 

Obchodní podpora korporátních bankéřů

Telefonní bankéř

Specialista risk managementu

Nabízené programy

Kromě stáže a spolupráce na dipolomové práci nabízíme studentům dva rozvojové programy. Prvním z nich je Ambasadorský program, který je zaměřen na rozvoj schopností a zvýšení uplatnění v praxi. Unikátní pracovní příležitost pro absolventy vysokých škol pak představuje Trainee program.

Více info na stránkách velkemoznosti.cz/kariera-pro-studenty