McDermott

CHEM
STAV
STRO
TECH
PART-TIME
HAND

O nás

Koncern McDermott je jedním z největších světových poskytovatelů inženýrsko-dodavatelských služeb v oblasti zpracování ropy a plynu v rafinérském, petrochemickém, chemickém a energetickém průmyslu. Stejně tak je předním partnerem v oblasti pevných, plovoucích a podmořských zařízení a potrubních systémů pro těžbu ropy a plynu. To vše od konceptu, přes kompletní design, nákup a dodávku zařízení, až po samotnou stavbu a zprovoznění. V současné době zaměstnáváme přes 40000 lidí ve více než 80 lokalitách celého světa. Naše rostoucí pobočka v Brně zaměstnává na 500 odborníků ve všech souvisejících oblastech, schopných obsáhnout celý projekt od jeho počátku až po předání zákazníkovi.

 

 

 

 

Nabízíme

  • Zajímavou a naplňující práci ve velmi atraktivním oboru
  • Zázemí globální společnosti s více jak stoletou tradicí, která je však unikátní na lokálním trhu
  • Účast na projektech globálního významu a spolupráce s týmy z celého světa
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, MultiPass a ActivePass karty, příspěvek na jazykové kurzy a penzijní připojištění...)
  • Možnost karierního a odborného růstu v rámci dlouhodobé spolupráce, a to i mezinárodně


 

 

Požadujeme

  • Zájem o oblast oil&gas a chuť se dále a neustále učit
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Vzdělání a/případně odbornost v jedné ze souvisejících disciplín (strojní, chemický, stavební, elektro inženýr)

Přijímací proces

Veškeré volné pozice najdete na www.mcdermott.com/careers nebo na mcdermott.jobs.cz. Po obdržení Vašeho CV v angličtině Vás budeme kontaktovat, abychom o Vás zjistili více informací. V případě, že budete vhodným kandidátem na danou pozici, tak Vás pozveme na osobní pohovor, případně se domluvíme na jiné formě pokud jste z daleka. Vždy dostanete zpětnou vazbu!

Doprovodné informace

Nejste si jistí, jestli je to obor či práce pro Vás? Zeptejte se, vše rádi vysvětlíme a řekneme Vám o Vašich možnostech více.

Pozice pro absolventy

-Specialista/Projektant rotačních strojů/tlakových nádob

-Projektant/Designer potrubních systémů ve 3D

-Projektant elektro

-Projektant měření a regulace

-Process engineer (chemie)

 

Nabízené programy

Poskytujeme jak kratší (několik týdnů), tak i dlouhodobějsí (např. roční) stáže a brigády. Snažíme se, aby práce s námi přinesla jasnou přidanou hodnotu a praktický rozměr, proto se vše odvíjí od konkrétních realizovaných projektů. Rádi také spolupracujeme na diplomových pracích.