ŠKODA AUTO, a.s.

IT
EKON
CHEM
STRO
TECH
PART-TIME
HAND

O nás

Nenech si ujet jedinečnou příležitost a staň se součástí moderní a technologicky vyspělé společnosti, kterou je největší česká automobilka - ŠKODA AUTO. Náš úspěch stojí na schopnosti být vždy o krok napřed, na skvělých zaměstnancích a jejich vynikající práci. Tu u nás umíme náležitě ocenit a nejen proto jsme se již po několikáté stali zaměstnavatelem roku. Moderní prostředí, profesionální přístup, smysluplná práce a možnost osobního i profesního růstu ti spolu se spoustou benefitů a výhod zajistí, že se z tebe pod křídly Škodováckého šípu stane opravdová hvězda tvého oborů. Přidej se k nám a rozjeď svůj kariérní závod ve ŠKODA AUTO!

Nabízíme

Studentům umožňujeme již během studia aplikovat získané znalosti do podnikové praxe prostřednictvím odborných stáží, během nichž mohou za podpory našich odborníků vypracovat i svou závěrečnou práci. Pro absolventy magisterského stupně studia máme připravený jednoletý rozvojový Trainee program, díky kterému se stanou důležitou součástí a budoucností společnosti ŠKODA AUTO. V rámci Doktorandského programu se placenou formou a odborným dohledem našich profesionálů podílíme na výzkumu vysokoškolských doktorandů.

Požadujeme

Do ŠKODA AUTO hledáme talentované studenty a absolventy technických i ekonomických oborů se znalostí cizích jazyků, kteří mají zájem o smysluplné pracovní uplatnění v technicky a technologicky vyspělé společnosti. Pokud chceš své schopnosti a znalosti rozvíjet v týmech opravdových profesionálů, hledáme právě Tebe!

Přijímací proces

Přijímací řízení probíhají celoročně. Více informací naleznete na www.skoda-kariera.cz nebo www.facebook.com/skodaautokariera.

Pozice pro absolventy

Aktuální přehled volných pozic je k nalezení na webových stránkách: www.skoda-kariera.cz