Y Soft Corporation, a.s.

IT
TECH
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

Přestože je Y Soft se 17 pobočkami po celém světě dnes už opravdovou globální firmou, zůstáváme věrni zemi našeho původu, České republice. Veškerá strategická rozhodnutí se odehrávají v místní centrále a ty máš příležitost se do nich zapojit.

Pracujeme na komplexních projektech s využitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku, robotů a umělé inteligence. Vyvíjíme SW a HW produkty, které pomáhají středním a velkým firmám s jejich digitální transformací. To, že náš „mission critical“ systém je na světové špičce potvrzuje i fakt, že naše produkty používá více než 30 % společností ze seznamu Global Fortune 500.

Ve Y Softu spolupracujeme, podporujeme se a pomáháme jeden druhému. Naše pracovní prostředí se dynamicky vyvíjí vpřed. Kontinuálně se učíme novým věcem a nenudíme se při monotónní práci. Tým pro nás znamená mnohem víc než skupina jednotlivců a týmová práce je klíčem k našemu úspěchu. Pomoz nám hledat způsoby, ne důvody. Pomoz nám zlepšovat komunikaci napříč týmy i pobočkami. A získej přátele po celém světě na celý život.

Myslíš si, že přeháníme? Přijď se přesvědčit na náš stánek na vlastní kůži. Pokud nemáš rád status quo, práci ve Y Softu budeš milovat.

Nabízíme

Vedle rozsáhlé nabídky benefitů, kam patří i možnost volného užívání našich 3D tiskáren, 30 dnů volna nebo dog friendly office, ve Y Softu nabízíme především smysluplnou a nerutinní práci. U náš máš možnost pracovat na zajímavém produktu s využitím moderních technologií. Naše firemní cíle jsou ambiciózní a tak máme vysoká očekávání spojená s výkonem našich zaměstnanců. Odměnou za dobře odvedenou práci jsou pak kvartální bonusy. Nové a neotřelé nápady u nás nikdy nezapadnou, naopak je rozvíjíme a často uvádíme do produktu.

Požadujeme

Y Soft je původně brněnský startup, který vyrostl do globálních rozměrů. Máme zákazníky a kolegy po celém světě a proto je naším komunikačním jazykem angličtina. Bez znalosti alespoň na úrovni B2 se u nás neobejdeš. U kandidátů hledáme soulad s naší firemní kulturou. Její podstata je shrnuta do 6 bodů - six attitudes - Be Accountable, Be Enthusiastic, Be Driven, Be Ethical, Be Energetic, Be Open. Více o naší kultuře se můžeš dozvědět zde: https://www.cocuma.cz/company/y-soft/

Přijímací proces

Proces výběrového řízení je ve Y Softu vícekrokový, obsahuje telefonát s recruiterem a následné osobní pohovory u nás ve společnosti. Na pohovorech jsou přítomni budoucí nadřízení a kolegové z týmu a tak už během výběrového řízení máš možnost, skutečně poznat prostředí, ve kterém bys pracoval. 

Pozice pro absolventy

Y Soft má v Brně své hlavní sílo a nachází se zde i vývojová oddělení. Pracovní příležitosti vhodné pro absolventy tak vznikají napříč společností v oddělení technického vývoje, zákaznické podpory, ale i financí, marketingu, obchodu a HR. 

 

Nabízené programy

Uvědomujeme si, jak důležitý je pro studenty během studia kontakt s praxí, proto máme vlastní program ARUR (Applied Research and University Relations), který poskytuje příležitost k profesionálnímu růstu již během studia. Nechceme však, aby se studenti věnovali praxi na úkor svého studia. Díky spolupráci chceme posílit jejich motivaci ke studiu a ukázat, že efektivní řešení reálného problému se často neobejde bez  teoretických základů.

Studenti, kteří u nás absolvovali praxi nebo stáž, získávají trvalá místa buď u nás, nebo u jiných technologických společností, často s lepšími výchozími podmínkami než jejich vrstevníci.