Edwards, s.r.o.

SERV
STRO
TECH
ADMI
PART-TIME

O nás

Edwards je světovým lídrem v poskytování unikátních řešení v oblasti vakuových technologií. Naše výrobky - vývěvy - jsou nedílnou součástí téměř všech výrobních, měřících a analytických procesů. Bez vakua bychom neměli mobilní telefony, notebooky, televizory a mnoho dalších běžnějších věcí jako třeba rozpustnou kávu. V České republice působí v Lutíně, Olomouci a Brně a je součástí švédské strojírenské skupiny Atlas Copco. V tuto chvíli hledáme nové zaměstnance, kteří se chtějí podílet na vývoji a výrobě vakuových vývěv od prvotní myšlenky až po finální produkt a jeho následný servis.

Nabízíme

Edwards vám nabízí mnoho benefitů jako 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2000,- korun měsíčně, stravenky v hodnotě 100,- korun, příspěvek na wellness a sportovní aktivity, dotovanou Multisport kartu či pravidelnou dávku ovoce zdarma. Tyto benefity však poskytuje skoro každá firma - my Vám nabízíme víc. Budete pracovat pro technologickou špičku v oblasti vakuových řešení. Stanete se součástí stabilní společnosti se skvělou pověstí na trhu a vzdělávání a možnost kariérního růstu nebudou jen pouhým klišé.

Požadujeme

Ať už jste student nebo pokročilý, my v Edwards Vám máme co nabídnout. Aktuální požadavky k jednotlivým pozicím vždy najdete na našich kariérních stránkách edwards.jobs.cz.

Přijímací proces

S přijímacím procesem si u nás nedělejte žádné starosti!

1. Zašlete nám Váš životopis

2. Přijměte pozvání na osobní setkání s HR specialistou, který Vám představí naši poslečnost a pracovní pozici

3. Zúčastněte se rozhovoru s vedoucím (náplň práce, úkoly a cíle oddělení, očekávání)

4. Vyčkejte na naše vyjádření. Úspěšnému kandidátovi vždy zasíláme nabídku zaměstnání, ve které přesně specifikujeme, jaká bude jeho mzda, doba trvání pracovního poměru a všechny benefity.

Příjímací proces se u nás nese v přátelském duchu, a tak neváhejte a navštivte naše kariérní stránky edwards.jobs.cz.

Pozice pro absolventy

Hledáme uchazeče pro tyto oblasti:

• Technologie strojního obrábění (CNC)

• Technologie montáže

• Konstrukce, Řízení projektů

• Kvalita

• Výroba, Lean Manufacturing