SMC Industrial Automation CZ, s.r.o.

STRO
TECH
PART-TIME

O nás

SMC Industrial Automation CZ s.r.o., globální lídr trhu v oblasti průmyslové automatizace.
Tradiční japonská strojírenská společnost založena roku 1959. Na vrchol ji přivedli inovativní produkty, efektivní řešení a nejvyšší kvalita výrobků a služeb.

V souhrnu nabízíme 700 000 produktů, které nachází své využití v automobilovém, potravinářském a elektrotechnickém průmyslu.

Společnost SMC je v České republice zastoupena 8 obchodními pobočkami s centrálou v Brně a výrobním závodem ve Vyškově,který byl nominován jako centrální výrobní závod pro Evropu.

Nabízíme

Naše společnost podporuje mladé talenty. Aktivně splupracujeme již s žáky ZŠ, pro které pořádáme vědomostní a technické soutěže. Studentům SŠ nabízíme odborné praxe a podporujeme také spolupráci s VŠ formou vypracování bak. či dipl. práce přímo u nás na pracovišti.

Atraktivita SMC pro absolventy spočívá v tom, že jsme společnost, kde se mohou učit od těch nejlepších a to v nadnárodním měřítku. Japonský způsob řízení výroby je světovým vzorem úspěšných výrobních organizací, a proto poskytujeme zaškolení přímo v Japonsku.

 

 

Požadujeme

Od uchazečů vyžadujeme chuť na sobě pracovat, aktivní přistup k práci a ke vzdělávání, schopnost uvažovat v širších souvislostech a otevřenost vůči multikulturním zvyklostem.

Přijímací proces

Přijímací proces bývá standardně ve dvou kolech, na kterých je přítomen personalista, spolu s vedoucím daného oddělení na které se kandidát hlásí.

Pozice pro absolventy

Engineering

Technologie

Konstrukce

Řízení kvality

Automatizace

Technická podpora